Samsung Galaxy A52s 5G Fiyatı Ortaya Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Galaxy A52 5G fiyatı ve özellikleri

Samsung Galaxy A52s 5G, Galaxy A52 5G’den daha pahalı olabilir. Ortaya çıkan yeni bir rapora göre Samsung Galaxy A52s 5G fiyatı, akıllı telefon piyasada sürülmeden önce Avrupa’daki bir perakendecinin web sitesinde görülüyor. Listede ayrıca, mevcut Galaxy A52 5G’ye bir yükseltme olarak gelmesi beklenen Samsung telefonun depolama çeşitleri ve renk seçenekleri de yer alıyor. Galaxy A52s […]

Devamı: Samsung Galaxy A52s 5G Fiyatı Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Sanırsam açılma yapan kronik bir kasaya sahipti -eğer modelleri karıştırmıyorsam- bence önce o sorunu çözsünler sonra model yükseltsinler. Forumda da bu konudan şikayetçi arkadaşlar vardı.

@xbea O sorun ilk partilerde vardı, her modelinde yoktu. Sence bir firma bunu düşünemiyor mu?

A52 modelinin 5G desteği yok, A52S bu desteği getirmek için oluşturulmuş bir model. Yonga dışında A52 ile arasında bir fark yok. SD 720G modelinin 5G desteği yok, SD 768G modelinin ise 5G desteği mevcut.

@xbea O sorun ilk partilerde vardı, her modelinde yoktu. Sence bir firma bunu düşünemiyor mu?

A52 modelinin 5G desteği yok, A52S bu desteği getirmek için oluşturulmuş bir model. Yonga dışında A52 ile arasında bir fark yok. SD 720G modelinin 5G desteği yok, SD 768G modelinin ise 5G desteği mevcut.
Daha önce bu forumda başka şikayet edenlerde gördüm ki yakın tarihte oldu bu olaylar, bende bu olaylara dayanarak yorum yaptım. İlk partilerde bile olsa hala günümüzde sorun çıkıyor ise benim bunu dillendirmemde bir sıkıntı olmamalı.

Bu nedir her hafta yeni bir telefon çıkarıyorlar artık. Android ekosistemini çöplüğe döndürmekten başka bir halta yaradığı yok bu telefonların. Sonra 2 sene sonra ara ki güncelleme desteği bulasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı