Samsung Galaxy A70 İncelemesi

A70'te PUBG gibi oyunlarda çift dokununca algılamamazlık yapıyor mu? Bazıları ekranının sorunlu olduğunu söylüyor. Bazılarından da klavyede yazarken bazen algılamıyor, basmak istediğim tuşa basamıyorum gibi şikayetler duydum. Sen de bu problemler var mı? Bir de genel olarak deneyimin nasıl, tavsiye eder misin?

Telefonda oyun olarak bir tek canım sıkılır diye Clash of Clans kurmuştum onda da hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Klavye algılamama tarzı bir şey yaşamadım, sanırım 3 hafta oldu satın alalı.

Telefonda oyun olarak bir tek canım sıkılır diye Clash of Clans kurmuştum onda da hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Klavye algılamama tarzı bir şey yaşamadım, sanırım 3 hafta oldu satın alalı.
Teşekkür ettim. Cihazı almayı düşündüğüm için biraz araştırma yapıyorum da. Bazılarının bu sorunla karşılaştığını duydum. Büyük ihtimalle donanımsal bir hata. Teknoloji şans işidir diye boşuna demiyorlar.

Zannetmiyorum pek, her kullanıcının teknolojiye yatkın olmadığı gerçeği var. Aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz, mailinizi verirseniz 6K, 32MP ile çekilmiş ufak fotoğraf örneklerim var, eğer telefonu fotoğraf amaçlı alacaksanız tabii.

Telefonunuz çok iyi, iyi günlerde kullanın. Batarya ve çoklu kamera benim için çok önemli değil, ben olsam işlemcisi daha iyi lakin kasa ve batarya olarak daha zayıf olan G7, Poco, P20, Honor10, Mix 2S gibi modellere yönelirdim.

Çok iyi olur. Şimdiden çok teşekkür ederim. Mail adresim: ebubekirozkan49@gmail.com

Fiyatina göre özelliklerinin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Snapdragon 845 kullanan modeller alınabilir. Bu fiyata plastik telefon satmaları beni ayrı kızdırıyor. Almayı düşünen kişilere Samsung A serisini kesinlikle tavsiye etmem.

Ben bu cihaz yerine LG G7 tercih ederdim. İki kat fazla performansı var.

Bunun bir de yeni çıkan A80 modeline bakın derim. Tam bir komedi ürünü. Özelliklerine baktığınız da ağlatan, fiyatına baktığınız da güldüren bir telefon. 6.000 TL gibi bir fiyattan satılması Samsung'un espiri anlayışını geliştirmiş A70 ise Teknosa ve Mediamarkt gibi mağazalarda gözlemlediğim de ilk göze çarpan kötü yanı ön kamerası. Sabit tutamadığınız takdirde çok bulanık çekiyor. A70'de bana göre fiyatını hak eden bir telefon değil. 2.500 TL civarı olsa kabul edilebilirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…