Samsung Galaxy A71 alınır mı?

A71 çıktığı 2. hafta aldım ve aldığımdan beri kullanıyorum bence şu anda alabileceğin iyi telefon olabilir (büyük konuşmak istemem) ve uzun süre kullanabileceğin bir telefon. İşlemcisi Snapdragon çok yeterli ve güzel bir işlemci 4500 mAh olması da gayet iyi ve şarj dolma süresi çok kısa PUBG gibi oyunlarda hiç sıkıntı çıkarmıyor bizzat denedim kamerası da güzel. Bu kadar ama sen genede YouTube'den bir inceleme videolarına bak onlar detaylı bilgiyle seni yönlendirirler.

Aynı fiyata donanım olarak çok daha iyi bir model var o da Nova 5T. A71 iyi bir telefon, lakin fiyat performans olarak iyi değil. Ben onun yerine şahsen 9T alırdım, pop-up kamerasının seni tedirgin etmesi doğal.
Sizin dediğiniz Nova 5T, A71'den tam bin lira daha pahalıdır. Siz kalkmış A71 'İN fiyat performansı,iyi değil diyorsunuz. Nova 5T/A71 karşılaştırmanızı anlayamadım. Ben kesinlikle Türkiye'de kurumsallaşması mevzusundaki rezilliği nedeniyle Xiaomi alınmasına kesinlikle sıcak bakmıyorum, Bence A71 çok çok iyi telefondur, Mi 9t çok iyi telefondur.

Merhaba arkadaşlar. Birçok konu açtım ve sonuç olarak 3300 TL gibi bir bütçe ile A71 almaya karar verdim. Sizce pişman olur muyum? Samsung ya da Xiaomi almak istiyordum, mi 9T falan önerdiler ancak ön kamerası ayrı olarak açıldığı için vazgeçtim. A71 alacağım 1-2 güne inşallah ne dersiniz?
4000 Lira o telefon.
A51'i anca alırsın o paraya uyandırayım.
Millet adamın yazdığını okumadan kendisi yazmış.
Okumadan bu kadar nefret eden başka bir millet var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı