Samsung Galaxy A71 alınır mı?

YouLose

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar.
Babam için bataryası ve ekranı iyi bir telefon bakıyorduk. Bende biraz araştırma yapınca A71'i uygun buldum sizin telefon hakkında ki düşünceleriniz nedir? Ve Trendyol'a güvenebilir miyim? Telefon Linki

Son düzenleyen: Moderatör:
A51 kullanıyorum her şeyi ile memnunum. A71 alabilirsin hatta arkadaşın dediği gibi M31' e de bakabilirsin. Marka yönünden sorunun yoksa Çinli üreticilerin modelleri de alternatif olabilir.

M31'e bak kardeşim yeni çıktı 6K bataryası var.

Baktım,telefonun neresinden kıstıklarını anlayamadım aralarında 1000TL'ye yakın fark var ama 2 GB RAM ve ufak ekran boyutu farkları hariç pek de fark yok değerlendireceğim.

Amazon'a da Trendyol'a da güvenebilirsin. Ben olsam A71 almazdım.

Mesajın için teşekkürler ama Apple ya da Samsung harici düşünmüyoruz.
A51 kullanıyorum her şeyi ile memnunum. A71 alabilirsin hatta arkadaşın dediği gibi M31'e de bakabilirsin. Marka yönünden sorunun yoksa Çin'li üreticilerin modelleri de alternatif olabilir.

Kendime de A51 düşünüyorum da eksi yönleri neler?

@Quinttet sayılıyor tabii ki. Ülkemizdeki markaseverler markanın kalitesine ve F/P oranına göre değil, eskiliğine, ünlülüğüne ve pahalılığına göre seviyor. Aynı "i7 işlemci ve 4 GB ekran kartı varsa bu bilgisayar her şeyi ultrada oynatır" diyenler gibi "Samsung veya Apple'sa iyidir" diyenler var. Hem de bayağı var. Yakında da "Xiaomi veya Apple harici düşünmüyoruz" diyenler çoğalacak. "Sonra da Oppo veya Apple harici düşünmüyoruz" diyenler. Apple kendi yazılımlarını güzel geliştirmeye devam ettiği sürece piyasada kalacak, Samsung zam yaptıkça piyasadan silinecek.

Geri
Yukarı