Samsung Galaxy Ace için Flash Player 11.1

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Birincisi, telefon garanti dışı kalmıyor, zira yüklenen ROM resmi ROM. Ayrıca ne zamandan beri Vista ile gelen bilgisayara Windows 7 yüklemek cihazı garanti dışı bırakır oldu? Zira mantık aynı...

İkincisi, bunu yapmak için cesarete gerek yok. 500 liralık bir telefon. Bak burada 5000 liralık televizyona neler yapıyor arkadaşlarımız:

https://www.technopat.net/forum/led-lcd-ve-3d-monitorler/3027-project-braviago.html

Siz böyle her şeye korka korka yaklaşırsanız hiç bir şey öğrenemez, olduğunuz yerde sayarsınız... Zaten sizden istenen de bu. Cihazları sadece tüketebilecek kadar bilin. Aman daha fazlasını öğrenmeyin, çünkü o zaman üretmeye başlarsınız.

aykutmd

Hectopat
Root'u yaptim. Sonra Adobe Flash Player'a tikladim, yukle dedim. Bir sure bekledikten sonra uygulama yuklenmedi dedi. Ne yapmam lazim?

TYREX

Hectopat
Selamlar.. Öncelikle paylaşım çok güzel fakat anlatım biraz yetersiz gibi. Tamam, sizin için çok kolay olan bişey bazen bizler için çok zor hale gelebiliyor.. Ancak bunu videolu anlatımla çok kolay bi hale getirebilirsiniz. Saygılar...

deancorll

Hectopat
Bu program samsung Galaxy Ace GT-S5830i'de çalışıyor mu? Çünkü GT-S5830 ile GT-S5830i farkli oluyor da.

Jr Master

Hectopat
Yer
Ankara
Flash player yükleyince bütün videolar sorunsuz izlenmiyor. Çünkü 800Mhz processor tam kaldırmıyor. Vidyolarda takılmalar oluyor. Ancak mobile için dönüştürülmüş flash vidyoları düzgünce izlenebiliyor. Ama bir + sıda şu mesela dizitv gibi programlarda flash isteyen kanallar akıı bir şekilde oynatıyor.

yorumcu76

Hectopat
Yükledim çalışmadı siteye girmiyor. Flash Player'e tıkladıgım da boş sayfa oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

n.tuna

Hectopat
Yer
Balıkesir
Puffin Browser deneyebilirsin.

Cem.şahin

Hectopat
Yer
İstanbul

Yeni konular

Yukarı