Samsung Galaxy Note 10+ telefon çok ısındı

gyroxx

Picopat
Daha fazla  
Ben gece telefonumdan video izlerken uyuyakalmışım ve sabah kalktığımda telefonum yastığın altındaydı, elime aldığımda ise telefonum çok sıcaktı hemen telefonu kapatıp soğumasını bekledim sizce bir sorun olmuş mudur? Şu an bir şey gözükmüyor ama emin olmak istedim.

Bence normal. Yastığın altına koymak ve %50 üzeri parlaklıkta ve sürekli döngüde dönen bir şey yaparsanız(Video izleme müzik dinleme ve internet açıksa) kesinlikle ısınması kolaylaşacaktır.
NOT: Galaxy S7'de de aynısı bizzat yaşıyorum.

Bence normal. Yastığın altına koymak ve %50 üzeri parlaklıkta ve sürekli döngüde dönen bir şey yaparsanız(video izleme müzik dinleme ve internet açıksa) kesinlikle ısınması kolaylaşacaktır.
Not: Galaxy S7'de de aynısı bizzat yaşıyorum.

Sence cihaza bir zararı olmuş mudur parlaklığı sanırım %50 %70 civarıdaydı.

Bence normal. Yastığın altına koymak ve %50 üzeri parlaklıkta ve sürekli döngüde dönen bir şey yaparsanız(video izleme müzik dinleme ve internet açıksa) kesinlikle ısınması kolaylaşacaktır.
Not: Galaxy S7'de de aynısı bizzat yaşıyorum.

Hocam şey yani batarya zarar görmüş müdür?

Son düzenleme:
Sence cihaza bir zararı olmuş mudur parlaklığı sanırım %50 %70 civarıdaydı.

Hocam şey yani batarya zarar görmüş müdür?

Şu an için zannetmiyorum ama Belli süre aynı hareketi yaparsanız bir süre sonra ekran yanığına ve bataryaya bile zarar verebilirsiniz hocam. Elinizden geldiğince Android'in özelliklerini kullanmaktan esirgemeyin. (Mesela ben müzik dinlerken 600 şarkı döndürmemek adına 30 dk zamanlı ayarlıyorum eğer bir anda uyursam duruyor)

Şu an için zannetmiyorum ama belli süre aynı hareketi yaparsanız bir süre sonra ekran yanığına ve bataryaya bile zarar verebilirsiniz hocam. Elinizden geldiğince Android'in özelliklerini kullanmaktan esirgemeyin. (mesela ben müzik dinlerken 600 şarkı döndürmemek adına 30 dk zamanlı ayarlıyorum eğer bir anda uyursam duruyor)

Hocam bana ilk kez oldu bilgin için teşekkürler.

Geri
Yukarı