Samsung Galaxy S10 Stoklara yeniden gelir mi?

sucuk ekmek

Decapat
Öncelikle herkese merhaba. Samsung Galaxy S10 akıllı cihazın stok sorunu hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba? Samsung stok yenilemesi yapan bir firma mıdır? Sorun şu ki Vatan Bilgisayar, Teknosa, Media Markt gibi teknoloji satış mağazalarinda stok bulunmamakta.
Biriktirdiğim para 1 ay sonra tamamlanmış olacak. Acaba stok yenilenir mi?

Bana da çok garip geldi. Vatan Bilgisayar, Teknosa veya MediaMarkt ile iletişime geçebilirsiniz. Samsung'un kendi sitesini de inceleyebilirsiniz ama bayağı pahalı.

Öncelikle herkese merhaba. Samsung Galaxy S10 akıllı cihazın stok sorunu hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba? Samsung stok yenilemesi yapan bir firma mıdır? Sorun şu ki Vatan Bilgisayar, Teknosa, Media Markt gibi teknoloji satış mağazalarinda stok bulunmamakta.
Biriktirdiğim para 1 ay sonra tamamlanmış olacak. Acaba stok yenilenir mi?
Şuan Amazon.tr'de Samsung Türkiye garantili olarak satılıyor. Aynı zamanda hepsiburada'da da var yine Samsung Türkiye garantili şekilde. Bence bütçenize eğer mümkünse biraz daha ekleyip black friday'de alabilirsiniz.

Samsung TR garantili şekilde şu an satın alabiliyorsunuz zaten, yoksa konuyu ben mi yanlış anladım?
HepsiBurada.com ne kadar güvenilir emin olamıyorum 6000 TL az para değil daha önce siz almış mıydınız ?
6000 tl iyi para.
Aynen
Bana da çok garip geldi. Vatan Bilgisayar, Teknosa veya MediaMarkt ile iletişime geçebilirsiniz. Samsung'un kendi sitesini de inceleyebilirsiniz ama bayağı pahalı.
Samsung Shop fiyatının baya üstünde satıyor 8000 TL yazıyordu
Bugün bir yakınımla konuştum Samsung mağazalarında 6000 TL satıyorlarmış İnternet ortamında pahallı olabilir dedi ama mağazada o fiyattan değil 1 hafta önce aldım dedi sanırım bende gidip görüşecem.

Son düzenleme:
Şöyle söyleyeyim, hepsiburada.com Doğan Holding'e ait.
Fakat galaxy s10 cihazının satıcısı olarak hepsi burada yok e-ticaret kullanan firmalar var satıcı hepsi burada olsaydı zaten güvenilir kardeşim haksız mıyım ?
İnternetten 4 laptop 10 telefon aldım,aldırdım. Toplam maliyeti 20K+ dır. Ciddi mi soruyorsunuz anlamış değilim*
Bende çok şey aldım, ama telefonda falan 2.el paketleyip gönderiyorlarmış ondan tereddütte kaldım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı