Samsung Galaxy S21+ vs iPhone 11 Pro Max

O bantta 11 Pro Max var mi ki? 700 TL yukarida S23 FE var, pil onemli degil derseniz 1K cikarak S22 de alabilirsiniz. S23 FE ile main sensorleri ayni fakat yardimci kameralari daha iyi, bunun yani sira cok daha premium bir cihaz.
Kuzen 11 pro max in 0 ı piyasado yok o yüzden 2n el acağım ve Samsung'uda yd alacam eğer samsung u seçersem

Su size inandirici geliyor mu cidden? BMC2711’de A17 Pro’dan daha guclu, i3 550’de 8086k’dan, GeForce 210’da 3090’dan daha guclu.

Benzer seyler.

Eki Görüntüle 2041013

14 ile 14 Pro’nun on kamera sensoru ayni, IMX714 var. Suna 5S’ten daha kotu diyemezsiniz.

@winci33

Butceniz nedir?
Anlıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kuzen 11 pro max in 0 ı piyasado yok o yüzden 2n el acağım ve Samsung'uda yd alacam eğer samsung u seçersem
Gereksiz paralar zaten yurtdışı alıyorsan android olsun istiyorsan OnePlus 9 Pro al kalan parayı da güle güle ye.
S21 yakın zamanda güvenlik güncellemelerini bile kestiğinde konu açarsın bunlar şu kadar söz vermişlerdi niye kestiler güncellemeyi diye🤣🤣

Son düzenleme:
Anlıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gereksiz paralar zaten yurtdışı alıyorsan android olsun istiyorsan OnePlus 9 Pro al kalan parayı da güle güle ye.
S21 yakın zamanda güvenlik güncellemelerini bile kestiğinde konu açarsın bunlar şu kadar söz vermişlerdi niye kestiler güncellemeyi diye🤣🤣
Attiginiz videoda isiklar fazlasiyla yeterli ve gorus kapasitesi az. Yoksa 5S ile yolda ve gun isiginda on kamera acsaniz kumlanma yapar zaten. Oraya 15 Pro’da koyulsaydi keske, o zaman 5S > S23 Ultra iddiasinin ne kadar absurt oldugunu anlardiniz. Bakin, vurgulaya vurgulaya soyluyorum, 5S ile disarida gun isiginda grenli fotograflar cekersiniz.

Oyle bir sey soz konusu dahi olamaz. Varsayimlar uzerine konusup bir firmayi kotulemek tuhaf cidden, anlam veremedim su an bu cumlenize.

Yeni konular

Geri
Yukarı