Samsung Galaxy S23 mü iPhone 12 mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun oynamayı seviyorum demişsiniz, olay burada bitti zaten. Hem AnTuTu puanında çok daha iyi hem de Android'de emülatörlerlerle bir ton oyun oynayabilirsiniz.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim S23 27.000 TL'ye siparişi verdim. Herkese iyi sosyaller.

Ön kamera önemliyse 12. Satış için de iPhone daha avantajlı. Onun dışında içerik tüketim ve günlük kullanım için standart kullanıcıya s23 yeterlidir.
5S ile S23 Ultra karşılaştırmasından nasıl bir çıkarıma varmamız gerekiyor bilemedim ancak düşük ışıkta ya da ters ışıkta karşılaştırılan bir videoda paylaşsaydınız keşke, burada kendi rakibi olan 14 Pro'dan daha iyi çekiyor çünkü. Ayrıca bütün bunlar bir yana sadece ön kamera için %46 civarında daha üstün GPU'dan, ezici üstünlüğü olan arka kamera paketinden, daha iyi panelden, 120 Hz ve GPU farkından kaynaklanan daha fazla potansiyel kullanım ömrü gibi avantajlardan feragat etmek ne kadar mantıklı?

Hayırlı olsun diyecektim fakat kazığı çoktan yemişsiniz. O kadar para verip de iPhone dururken stabil olmayan tonla bloatware dolu olup sistemi 30-40 GB olan, ekran yanığı olabilen, kasma ve ısınma sorunu olan bir telefonu bir insan niye alır anlayamadım doğrusu. Sırf oyun için aldıysanız derhal siparişi iptal edip iPhone alın. 2-3 güncelleme sonrası telefon direk yumurta pişirmez Samsung gibi. Allah akıl fikir versin :D.
Şahsen kullanıp satacak olsanız 1 aylık ve sıfır ayarında dahi olsa kimse kuruş bile vermez o telefona iPhone dururken.

Hayırlı olsun diyecektim fakat kazığı çoktan yemişsiniz. O kadar para verip de iPhone dururken stabil olmayan tonla bloatware dolu olup sistemi 30-40 GB olan, ekran yanığı olabilen, kasma ve ısınma sorunu olan bir telefonu bir insan niye alır anlayamadım doğrusu. Sırf oyun için aldıysanız derhal siparişi iptal edip iPhone alın. 2-3 güncelleme sonrası telefon direk yumurta pişirmez Samsung gibi. Allah akıl fikir versin :D.
Şahsen kullanıp satacak olsanız 1 aylık ve sıfır ayarında dahi olsa kimse kuruş bile vermez o telefona iPhone dururken.
Yıllardır hiçbir geçerliliği olmayan safsatalar. One UI'ya stabil değil diyen birisinin eline 200 dolarlık Low-end cihazlardan daha ötesi geçmemiştir. S23 modelinin ne ekran yanığı, ne kasma ne de ısınma sorunu var, bahsettiğiniz cihaz şu an en iyi termal başarıma sahip base amiral gemilerinden birisi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Boyle bir fanboyluk gormedim, kac yillik iPhone 12 ile Samsung S23'u karsilatirmaniz tamamen hata, Samsung daha uzun omurlu gideceginden dolayi %99 Samsung secilmeliydi ve konu sahibi S23'unu almis hayirli olsun. Halen düz modellerinde 60Hz ekran kullanan iPhone ile Samsung karsilastirmissiniz bravo size 30-40 GB depolama kaplamasini maaleseft kendi cihazim olan S23'te goremedim, iPhone ile Samsung guncellemesini karsilastirmissiniz da Apple'in planli eskitme konusunu bilmiyorsunuz sanirim iOS 17 yuklu iPhone 11 kullaninda gorun Apple'in planli eskitmesini. Diyeceklerim bu kadar halen ön kamera diye zirlamissiniz hiç karsilastirma, detayli inceleme videolarina ya da kendiniz deneyim elde etmemissiniz lutfen sponsorlu kanallardan videolari incelemeyin, durust kanallardan incelemenizi oneririm. İyi sosyaller dilerim.

Senin A10S kastı da mı bu çıkarıma vardın? Bloatware kaldırmak dünyanın en basit şeyi. Cihazı bilgisayara bağla, istersen "Play Store"h bile sil. Arada dağlar kadar fark var, o fiyata daha iyisi yok. Aradaki antutu farkı iki kata yakın, grafik biriminde köpeği yapar gezdirir 12'yi S23. Ayrıca S23;, iPhone 12'den çok daha uzun ömürlü bir cihaz şu anda, iPhone 12 dediğin cihaz kaç yıllık biliyor musun? 4 yıl sonra Whatsapp yükleyemediğinde görürüm ben uzun ömrü.
Yıllardır hiçbir geçerliliği olmayan safsatalar. One UI'ya stabil değil diyen birisinin eline 200 dolarlık Low-end cihazlardan daha ötesi geçmemiştir. S23 modelinin ne ekran yanığı, ne kasma ne de ısınma sorunu var, bahsettiğiniz cihaz şu an en iyi termal başarıma sahip base amiral gemilerinden birisi.
Ben de M14 var, o bile şuan çok seri :D

iPhone 12'nin şakasız S23'ü geçtiği bir nokta yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun, doğru olan tercihi yapmışsınız. Sözde alev alan ve her türlü çamurun atıldığı Exynos'lu S21'le hiçbir kasma - donma yaşamadım. Adam gelmiş 8 Gen 2'li S23'e çamur atıyor, şaka gibi.
Bloatware mevzusu ise kısmen doğru. One UI hafif bir arayüz değil ama stabiliteye girersek hakkını veriyor.

Allah Allah'ya öyle mi olmuş :D? iPhone 12'nin niye senin bu cahilliğinden haberi yok? Niye bloatware olmadan telefon gelmiyor? Silmek için niye PC kullanıyorum? O kadar para vereceğim bir de tonla bloatware mi gelecek? Gram telefondan anlamıyorsunuz ağzı olan telefon hakkında konuşuyor. Cahilliğinden ödün vermeyip hala kendini gizleme çabalarına giriyorsun. Ama onu da yapamıyorsun. Büyük ihtimalle sevgi falan da görmüyorsundur sen. Telefonu yazılımı olmadıktan sonra istersen 8 gen 40 koy o telefon yine aynı olacak. Sabah sabah güzel kahkahaya boğdunuz aferin. iPhone 12 ile S23 kapıştırılan tüm videolarda iPhone 12 paramparça edip geçiyor.
Osuracam birader vallahi evin içinde zangırdayacak heryer.
Antutu, geekbench, gpu testleri, cpu testleri...
Ayrıca Bloatware'li hali bile yok eder S23'ün iPhone 12'yi.
Ne olacak merak ediyorum telefona, hangi S7, S8 yavaş şuan :D
Hani bana göster sen kapıştırmaları :D
Ben gösterdim. Sentetik testler her şeyi anlatıyor, S23'e yavaşlayacak demek kadar komik bir şey yok.
Yok ya da, var sanırım. Kaç yıllık iPhone 12'nin ondan sonra yavaşlayacağını sanmak olabilir. Foruma üye olan kendini bir şey sanıyor, anlıyorum sanıyor. Hani bana göster hangi sentetik testte daha iyi iPhone 12, komik arkadaş.

Maksimum iPhone 5S görmüş ve eline almamış insan için iddialı uydurmalar :). Kudurmaya devam mı?
Ne kudurması arkadaş?
Paramızın karşılığını almayıp, ederinden 10K fazlası için afedersin kıçımızı açmadığımız için mi kudurmuş oluyoruz?
Ben testleri bekliyorum, merakla.

Kasma ve ısınma sorunuymuş da :D
"Ekran yanığı" olabilen diyip bir de paneline laf ediyor, iPhone panellerini kimin ürettiğinden bir haber :D

Son düzenleme:
Kamera benim için önemli özellikle selfie. Oyun da oynuyorum. İkisinin de birbirine göre artı ve eksileri var hangisini alacağıma karar veremedim. S23'ten yanayım fakat konu satmaya gelince Samsung'lar para etmiyor. Sizce hangisini almalıyım?
Eğer uzun süre kullanmak istiyorsanız yani al-sat amacınız yoksa S23 12ye göre çok daha iyi bir telefon. Fakat ben 1-2 yılda telefon değiştiririm diyorsan 12 al en azından 2.el değeri düşmez. Şu bir gerçek S23 2-3 gömlek üstün bir telefon 12ye göre.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı