Samsung Galaxy S23 Ultra Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi pahalı Samsung çok ucuz öyle mi? Hem teknolojiyi bilmeyen hem de kendisiyle çelişen birisin.
S22 ve S22 Plus o Xiaomi modellerinden daha ucuz. Apple çok ucuz sanki. Bilmeyen sensin, 12S Ultra, 13 serisi, Mi 11 Ultra burada yok, onu daha bilmeyen biri bana ahkam kesemez piyasa hakkında. Amiral gemisi fiyatlar da şu an Türkiye piyasasında Samsung fiyat olarak gayet iyi. S20 FE, S21 FE, S22 öneren adam Samsung ucuz mu diyor ya şaka gibi gerçekten. Senin bu fanboyluğun, marka düşmanlığın artık arşa çıkmış.

S22 ve S22 Plus o Xiaomi modellerinden daha ucuz. Apple çok ucuz sanki. Bilmeyen sensin, 12S Ultra, 13 serisi, Mi 11 Ultra burada yok, onu daha bilmeyen biri bana ahkam kesemez piyasa hakkında. Amiral gemisi fiyatlar da şu an Türkiye piyasasında Samsung fiyat olarak gayet iyi. S20 FE, S21 FE, S22 öneren adam Samsung ucuz mu diyor ya şaka gibi gerçekten. Senin bu fanboyluğun, marka düşmanlığın artık arşa çıkmış.
@Erenk1905 Hangi telefon önerisinin altına bakarsanız bakın bu adamın yarısından fazlasında yorumu var. Yeri geldiğinde Iphone de önerdiğini gördüm Xiaomi de Samsung da. Yaptığınız şu an fanboyluk. Evet efendim kamerası için Xiaomi alınır.

@Erenk1905 Hangi telefon önerisinin altına bakarsanız bakın bu adamın yarısından fazlasında yorumu var. Yeri geldiğinde IPhone'da önerdiğini gördüm Xiaomi de Samsung da. Yaptığınız şu an fanboyluk. Evet efendim kamerası için Xiaomi alınır.

Xiaomi önermedi demiyorum. Kamera için Xiaomi önermiyor. Bahaneside 12s Ultra ülkemizde satılmıyor. İşin tuhaf tarafı bunu diyen kişi millete yerine göre yurt dışı Xiaomi cihaz önerebiliyor. 12s Ultra bugün yurt dışı cihazı olarak bulunabilir. Bunu kendide bildiği halde işine gelmediği için laf cambazlığı yapıyor. Kamera için Xiaomi alınır diyorsanız önerin sizi tutan yok. Bunu bazılarına söylediğimde Xiaomi pahalı bahanesini bulup insanların aklıyla alay ediyor.

Xiaomi önermedi demiyorum. Kamera için Xiaomi önermiyor. Bahaneside 12s Ultra ülkemizde satılmıyor. İşin tuhaf tarafı bunu diyen kişi millete yerine göre yurt dışı Xiaomi cihaz önerebiliyor. 12s Ultra bugün yurt dışı cihazı olarak bulunabilir. Bunu kendide bildiği halde işine gelmediği için laf cambazlığı yapıyor. Kamera için Xiaomi alınır diyorsanız önerin sizi tutan yok. Bunu bazılarına söylediğimde Xiaomi pahalı bahanesini bulup insanların aklıyla alay ediyor.
Acaba önerdiği yurt dışı telefonları IMEI atılan telefonlar olabilir mi ? 12s Ultra için bu kadar para varmişken bu işlere girilmemesi gerektiğini düşünüyor olabilir.

O zaman kötü olan kameraya iyi deyip insanları yanlış yönlendirmeyecek.
Kamera kötü değil. Yurt dışı cihaz alacaksınız. Bir ton para vereceksiniz. IMEI kaydına para verecekseniz. Demekli o performansı o para hak etmiyor. Bu kameranın kötü olduğu anlamına gelmiyor. Fiyat performans olmadığı anlamına geliyor. Kötü dediğiniz kamera da kamera yani.

İşin tuhaf tarafı bunu diyen kişi millete yerine göre yurt dışı Xiaomi cihaz önerebiliyor. 12s Ultra bugün yurt dışı cihazı olarak bulunabilir. Bunu kendide bildiği halde işine gelmediği için laf cambazlığı yapıyor.
Bir şey bilmediğin için yine gereksiz konuşuyorsun. 12S Ultra modelleri 19-20 bin küsür ve ayrıca IMEI'de büyük dert. Normal ucuza önerdiğimiz Xiaomi modelleri gibi değil. . Bu kadar para verip garantisiz ve kayıtsız cihaz kullanmak istemiyor herkes. 12S serilerine şu an IMEI atılamıyor ayrıca. Niye alsın millet o zaman bu cihazları. IMEI desteği olsaydı dahi garantisiz ve kayıtsız cihaz herkes almak istemiyor. Utanmıyor diğer konularda millete yurt dışı cihaz önermiyorum diyorsun, burada ben YD cihazı önerdim diye, 12S Ultra'yı da öner diyorsun. Ne piyasa hakkında bilgin var, ne de bu cihazların kameraları hakkında.

O zaman kötü olan kameraya iyi deyip insanları yanlış yönlendirmeyecek.
Burada insanları yanlış yönlendirip, yanlış bilgi veren sensin. 12S Ultra, 13, Mi 11 Ultra modellerinin kamerasına leş diyen biri asıl yanlış bilgi veriyor. Bu cihazların kamerasına leş deme hakkın yok. Kamera olarak en iyisi olmaması leş yapmıyor cihazı.

Kamera kötü değil. Yurt dışı cihaz alacaksınız. Bir ton para vereceksiniz. IMEI kaydına para verecekseniz. Demekli o performansı o para hak etmiyor. Bu kameranın kötü olduğu anlamına gelmiyor. Fiyat performans olmadığı anlamına geliyor. Kötü dediğiniz kamera da kamera yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O çok bayılan Xiaomi kamerası.😃😃😃

Bir şey bilmediğin için yine gereksiz konuşuyorsun. 12s Ultra modelleri 19-20 bin küsur ve ayrıca IMEI'de büyük dert. Normal ucuza önerdiğimiz Xiaomi modelleri gibi değil. Bu kadar para verip garantisiz ve kayıtsız cihaz kullanmak istemiyor herkes. 12s serilerine şu an IMEI atılamıyor ayrıca. Niye alsın millet o zaman bu cihazları. IMEI desteği olsaydı dahi garantisiz ve kayıtsız cihaz herkes almak istemiyor. Utanmıyor diğer konularda millete yurt dışı cihaz önermiyorum diyorsun, burada ben yd cihazı önerdim diye, 12s Ultra'yı da öner diyorsun. Ne piyasa hakkında bilgin var, ne de bu cihazların kameraları hakkında.

Burada insanları yanlış yönlendirip, yanlış bilgi veren sensin. 12s Ultra, 13, mi 11 Ultra modellerinin kamerasına leş diyen biri asıl yanlış bilgi veriyor. Bu cihazların kamerasına leş deme hakkın yok. Kamera olarak en iyisi olmaması leş yapmıyor cihazı.

Ben olaya kendi açımdan değil senin açından bakıyorum. Yurt dışı cihaza karşıyım. O konuda lafımın arkasındayım. Sen insanlara yurt dışı cihazı önerip sonra 12s Ultra garantili satılmıyor dediğin zaman ben sana gülerim. Madem garanti önemli o zaman hiçbir koşulda yurt dışı cihazı önermeyeceksin. Kendisiyle asıl çelişen sensin. Sen önce kaliteli fotoğrafın ne olduğunu öğren sonra yorum yap.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı