Samsung Galaxy S23 vs S24

Bütçe
32000
İlk çıktığından beri S23 kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım bildiğim kadarıyla da S24 le arasında çok donanım farkı yok muhtemelen S24 1 sene daha fazla güncelleme alacaktır.
Telefon hakkında merak ettiğiniz bir şey varsa yanitlayabilirim.

S 23 güzel PUBG oynatır mı?

Hayirli olsun. Elinize ulasti mi? Deneyimlerinizi merak ediyorum.
Hayır, muhtemelen cuma - cumartesi gelir. Geldiğinde bir mesaj yazarım buraya.

1 gün kullandıktan sonraki düşüncelerim: Hız olarak zaten 8 yıllık telefondan geçtiğim için çağ atlattı hiçbir problemim yok bu konuda. Sanırım daha çok yeni olduğu için biraz ısınıyor, şarj biraz kullanıyor bir hafta içerisinde düzelir diye düşünüyorum. Kamerası falan da gayet iyi, şimdilik memnunum.

Son düzenleme:
Hayır, muhtemelen cuma - cumartesi gelir. Geldiğinde bir mesaj yazarım buraya.

1 gün kullandıktan sonraki düşüncelerim: Hız olarak zaten 8 yıllık telefondan geçtiğim için çağ atlattı hiçbir problemim yok bu konuda. Sanırım daha çok yeni olduğu için biraz ısınıyor, şarj biraz kullanıyor bir hafta içerisinde düzelir diye düşünüyorum. Kamerası falan da gayet iyi, şimdilik memnunum.
İlk aldığım gün 3 kere %100 yaptım şarjını. 1 saatte %50 şarj yemişti ve aşırı ısınmıştı. İlk başlarda yapıyor da sonra düzelir.

Bu Custom ROM nedir ne işe yarıyor yapılması kolay mı?

Yapılması aslında kolay bir işlem. Açıkçası ben hiç kurmadım sadece root attım telefona. Ancak neredeyse aynı işlemleri uyguluyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu vedoya bakmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı