Galaxy S23 vs S24

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamamdır hocam kulaklarım yeterince çınladı kusura bakmayın. Sağ olun tekrar eyvallah
Sizlik bir durum yok hocam. İçinize sinen cihazı almanız daha iyi olur ben sadece fikir vermeye ve yanlış bilgileri düzeltmeye çalışıyorum.

Bide işin enteresan yanı bazı iphone modellerinde sadece kameranın yerini değişmiş olması.
12-13 olayından bahsediyorsanız SoC, kamera, ekran ve türevlerinin hepsi iyileştirildi. Kamera yeri değişimide keyiften yaılmadı. Sensör boyutunun değişmesi bile yeter. (1/2.55 vs 1/1.9 inç) iPhone 13/14 deseniz anlarım.

@dellvy Arkadaşım delil sunuyorsun madem arkasında dursana. 10 dakikalık videoyu başından sonuna kadar niye izleyeyim?

O yüzden mi 8 senelik J7 Prime, S7 şuan hala çalışıyor. İşlemci eskiyor mu yani 🤣
4-5 sene falan ömrü yok, 2019'da çıkan A10 hâlen çalışır vaziyette.
Eskilerden elimde A10S var çekmecenin kenarında duran. Videoyu 15 fps çekiyor. Arayüzde kasıyor. Gelen aramayı 4-6 saniye sonra gösteriyordu en son 1.5 sene önce test ettiğimde. Emin misiniz o cihazın öyle hızlı çalıştığına? Amiral gemisi dışında samsung telefonların çöp olduğunu kabullenin. A seriside A34 sonrası adam oldu.

Konu sahibi ise ekran dışında aynı telefonlar. Ben olsam S23 alırdım.

Paylaştım burada sevgili Samsung fanı sayın @mr.esat

Araştırma yapmadan cihaz yorumluyorsunuz ona şaşıyorum :D
I can assure you that one (Exynos 2400) is so much better than the 8 Gen 2.

Ekran süresi ile alakalı bir şey denmemiş ama attığınız yerde, 7 saati kim nerede alıyor bekliyorum.

Dostum o gerçek kullanım testi değil. Henüz günlük kullanım batarya testi yapılmamış. QHD+ bir ekranın 4900mah ile 10 saat ekran süresi vereceğine inanmaya devam edebilirsin sen.

Eskilerden elimde A10S var çekmecenin kenarında duran. Videoyu 15 fps çekiyor. Arayüzde kasıyor. Gelen aramayı 4-6 saniye sonra gösteriyordu en son 1.5 sene önce test ettiğimde. Emin misiniz o cihazın öyle hızlı çalıştığına? Amiral gemisi dışında samsung telefonların çöp olduğunu kabullenin. A seriside A34 sonrası adam oldu.

Konu sahibi ise ekran dışında aynı telefonlar. Ben olsam S23 alırdım.
A10S'in işlemcisii A10'dan kötü :)
Ben hızlı çalıştığını falan söylemedim ama, gluteus maksimusunuzdan element uydurmasanız harika olacak. Giriş seviyessi bir Android cihazın 5 sene sonra uçarak çalışmasını beklemiyorsunuzdur umarım.

Dostum o gerçek kullanım testi değil. Henüz günlük kullanım batarya testi yapılmamış. QHD+ bir ekranın 4900mah ile 10 saat ekran süresi vereceğine inanmaya devam edebilirsin sen.
"Dostum" sana cihazı alıp kullanan gerçek kullanıcıların günlük kullanım deneyimlerini atıyorum farkındaysan. Senin gibi alelade bir YouTube videosunu kaynak göstererek telefonu kötülemiyorum. Adam wifi ile 10 saati aşkın ekran süresi almış ve nasıl aldığını kullanımının nasıl olduğunu da anlatmış. Okumak istersen yukarıda duruyor.

"Dostum" sana cihazı alıp kullanan gerçek kullanıcıların günlük kullanım deneyimlerini atıyorum farkındaysan. Senin gibi alelade bir YouTube videosunu kaynak göstererek telefonu kötülemiyorum. Adam wifi ile 10 saati aşkın ekran süresi almış ve nasıl aldığını kullanımının nasıl olduğunu da anlatmış. Okumak istersen yukarıda duruyor.
Link paylaşırsan okurum tabi neden okumayayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı