Galaxy S23 vs S24

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hahahahahahah b. Kladığınız şey gerçekten 38 dakikalık fark mı? Tüm sorun bu mu yani?

38 dakika fark lehine olsa bile b. Klanırdı

38 dakika daha kötü, yani S23'ten iyi olup olmadığı bile soru işareti, S24'ten 1000 mAh fazla olmasına rağmen daha kötü, kalkıpta daha iyi demiyeceksin yanlış bilgi sunmayacaksın o zaman.

Anlayamadın galiba hala sen durumun vehametini

Plus modeller Max ve Ultra cihazlardan bile daha iyi ekran süresi veriyordu? S24 Plus, S24'ten daha düşük ekran süresine sahip, S23 Plus'la zaten kıyaslamıyorum S23'ten de daha düşük ekran süresine sahip olma potansiyeli mevcut.

Şimdi anladın mı S24 Plus'ın ne olduğunu? Nasıl değerlendirilmesi gerektiğini?

Fanboya bak ya

38 dakika fark lehine olsa bile b. Klanırdı

38 dakika daha kötü, yani S23'ten iyi olup olmadığı bile soru işareti, S24'ten 1000 mAh fazla olmasına rağmen daha kötü, kalkıpta daha iyi demiyeceksin yanlış bilgi sunmayacaksın o zaman.

Anlayamadın galiba hala sen durumun vehametini

Plus modeller Max ve Ultra cihazlardan bile daha iyi ekran süresi veriyordu? S24 Plus, S24'ten daha düşük ekran süresine sahip, S23 Plus'la zaten kıyaslamıyorum S23'ten de daha düşük ekran süresine sahip olma potansiyeli mevcut.

Şimdi anladın mı S24 Plus'ın ne olduğunu? Nasıl değerlendirilmesi gerektiğini?

Fanboya bak ya
Potansiyeli mevcut diyorsunuz, paylaştığınız videodaki adam Exynos 2400'lü modelin, 8 Gen 2'li modelden daha iyi bir batarya performansı sunacağını kendisi garanti ediyor. 7 saat ekran süresini atsan mı artık kim alıyorsa? Adamlar QHD koymuş, ucu size batıyor herhalde. Kapatmak zor değil, kapatırsın FHD kullanırsın ekran süresi de alırsın. Değiştirilebiliyordu S20 Ultra'larda, herhalde değişiyordur yine.

Link istiyorum. Ekran görüntüsü beni kesmiyor. Link varsa paylabilir misiniz?

Dönüp dönüp okursunuz canınız sıkılınca.

Potansiyeli mevcut diyorsunuz, paylaştığınız videodaki adam Exynos 2400'lü modelin, 8 Gen 2'li modelden daha iyi bir batarya performansı sunacağını kendisi garanti ediyor. 7 saat ekran süresini atsan mı artık kim alıyorsa? Adamlar QHD koymuş, ucu size batıyor herhalde. Kapatmak zor değil, kapatırsın FHD kullanırsın ekran süresi de alırsın. Değiştirilebiliyordu S20 Ultra'larda, herhalde değişiyordur yine.

Alamazsın, ekran QHD iken kapatsanda bir şey fark etmez, ekranı ve pikselleri değiştiremiyorsun o kadar kolay olsaydı eleştirilmezdi. FHD kullansanda değişmiyor yani.

Hem Exynos hem de QHD olmuyormuş demek ki.

Zaten bu fiyatlarda tek alınabilir cihaz s24 plustı, batarya performansını beklemek gerek dedim ve görmüş olduk, o da elendi.

S24 ailesinin hiçbir üyesi alınmaz.

Alamazsın, ekran QHD iken kapatsanda bir şey fark etmez, ekranı ve pikselleri değiştiremiyorsun o kadar kolay olsaydı eleştirilmezdi. FHD kullansanda değişmiyor yani.

Hem Exynos hem de QHD olmuyormuş demek ki.
Olayın Exynosla alakası yok ki, enerji verimliliği kötü bir SoC değil.
GPU daha az pikseli compute edecek, böylelikle ekran süresi artacak, sen orada FHD'ye basınca piksellerin azalacak demedim ki.

GPU daha az pikseli compute edecek, böylelikle ekran süresi artacak, sen orada FHD'ye basınca piksellerin azalacak demedim ki.
Ekran süreside değişmiyor pikseller azalmayınca, onu değiştirsen yine s24 ten fazla ekran süresi vermez s24 plus, anladın mı?

Ekran süreside değişmiyor pikseller azalmayınca, onu değiştirsen yine s24 ten fazla ekran süresi vermez s24 plus, anladın mı?
Kaynak nere :D
GPU kullanımı azalıyor nereye ekran süresi değişmiyor?

Hocam sen bu adama niye hâlâ bir şeyler anlatmaya çabalıyorsun ki? Arkadaş her telefonu eline alıp kullanıyor hepsinde bilgi sahibi, birikimi yüksek biri(!) Vaktine yazık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı