Samsung Galaxy S24+ Tanıtıldı, İşte Özellikleri Ve Fiyatı

Hocam ben S24+'ı Snapdragon işlemcili çıkarsa alırım diyordum fakat Exynos çıkmış. Sizce Exynos almak pişman eder mi? Sırf SD diye gidip S23+ mı alınmalı?

Yani bana kalırsa S23 Ultra almanız daha iyi olur ama illa Plus model olsun istiyorsanız ve aradaki farkı ödeyebiliyorsanız alabilirsiniz.

@Bellic E2400 için acele etme, şu anlık iyi gözüküyor.
Testler çıktı eğer baktıysanız gen 3 ile benzer performans gösteriyor ama gen 3 rakibi değil gen 2 < Exynos 1.2X = gen 3 denilebilir.

Hocam ben S24+'ı snapdragon işlemcili çıkarsa alırım diyordum fakat exynos çıkmış. Sizce exynos almak pişman eder mi? Sırf SD diye gidip S23+ mı alınmalı?
Testler cikti ve iyi görünüyor. 1 ay falan bekle bekleyemem diyorsan alınabilir duruyor.

Testleri kendin de inceleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@RufatM Her şey test değil. Kullanıcı deneyimi önemli olan. GI oyunundaki performansı daha ilk günden görmüştüm zaten. PUBG ve COD oyununda gayet iyi sonuç vermiş.

Güç tüketimi noktasında şimdilik gördüğüm kadarıyla SD 8 Gen 3 modelinden daha iyi gözüküyor. Yine de kapsamlı testleri görmek lazım. GPU noktasında SD 8 Gen 3 kağıt üstünde daha iyi, ısı yönetimini görmek gerek.

@RufatM Her şey test değil. Kullanıcı deneyimi önemli olan. GI oyunundaki performansı daha ilk günden görmüştüm zaten. PUBG ve COD oyununda gayet iyi sonuç vermiş.

Güç tüketimi noktasında şimdilik gördüğüm kadarıyla SD 8 Gen 3 modelinden daha iyi gözüküyor. Yine de kapsamlı testleri görmek lazım. GPU noktasında SD 8 Gen 3 kağıt üstünde daha iyi, ısı yönetimini görmek gerek.
Biliyorum zaten kullanıcı deneyimi anlamında Ultra ve Plus modellerini yerinde test etme fırsatım oldu ve açıkçası rahatlık konusunda Ultra modeli az çok daha rahat geldi bana. Gı oynamıştım ve performans konusunda arasında 2-3 FPS gibi ufak bir fark haricinde bir şey göremedim.

Testler cikti ve iyi görünüyor. 1 ay falan bekle bekleyemem diyorsan alınabilir duruyor.

Testleri kendin de inceleyebilirsin.
@Bellic E2400 için acele etme, şu anlık iyi gözüküyor.
Yani bana kalırsa S23 Ultra almanız daha iyi olur ama illa Plus model olsun istiyorsanız ve aradaki farkı ödeyebiliyorsanız alabilirsiniz.

Testler çıktı eğer baktıysanız gen 3 ile benzer performans gösteriyor ama gen 3 rakibi değil gen 2 < Exynos 1.2X = gen 3 denilebilir.
Beklemesine beklerim zaten hemen almayacağım da merak ettiğim tek konu E2400'ü SD 8 Gen 2'ye tercih etmeli miyim sizce

Yeni konular

Geri
Yukarı