Samsung Galaxy S4 Black Edition'ı Önerir misiniz?

S4 iyi telefon ama siz o fiyata sony xperia z2 alabilirsiniz. S4 alsanızda daha uygun fiyata alabilirsiniz. 1300 tl s4 için fazla.

Samsung pişmanlıktır dostum. s3 kullanıcısıyım şikayetçiyim. s4 kullanan çok arkadaşım var ve hepsinin telefonu donuyor. TNT'de çalışıyorum s4 Black edition kurulumu yapıyorum her gün. Her gün şikayet alıyoruz donuyor bu telefonlar diye. Bir tarafta da G2 kullanan arkadaşlarım var. Tek sıkıntısı arka kapağının açılmaması ve telefonun ısınması ( burada yanlış anlaşılmasın her telefon gibi ısınması. ) Bence G2 alın. İyi günler Hayırlı olsun şimdiden.

s4 black edition sahibiyim ; samimi olarak söylüyorum alma sakın hafızayı hafiften doldurunca donma mı dersin samsung tr nin geç güncelleme vermesi mi dersin. illa ki android alacaksan nexus al yukarıdaki arkadaş g2 önermiş ona bakabilirsin , bana sorarsan üstüne para koy iphone al ama samsung alma.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı