Çözüldü Samsung Galaxy S6 SM-G920fq yere düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

efe_erdm

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-6200 + Radeon r5 m330 + DDR4 4 gb RAM + 250 gb SSD+Windows 10
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba.
Bugün telefonum kasınca sinirden fırlattım ve fayansa geldi telefon alıp baktığımda ise kapanmıştı açtım ve mavi ışık yanıp sönmeye başladı fakat ekrana görüntü gelmedi. Bunda başka telefon kullanmayı 5 seneliğine düşünmüyorum. Sorunuma yardım edin rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba.
Bugün telefonum kasınca sinirden fırlattım ve fayansa geldi telefon alıp baktığımda ise kapanmıştı açtım ve mavi ışık yanıp sönmeye başladı fakat ekrana görüntü gelmedi. Bunda başka telefon kullanmayı 5 seneliğine düşünmüyorum. Sorunuma yardım edin rica ediyorum.
Dostum ekranın patlamış muhtemelen. Bir telefoncu olarak söylüyorum; o telefonla hiç uğraşma ekran fiyatı telefondan daha pahallı. En kısa sürede yeni cihaz almaya bak.

Dostum ekranın patlamış muhtemelen. Bir telefoncu olarak söylüyorum; o telefonla hiç uğraşma ekran fiyatı telefondan daha pahallı. En kısa sürede yeni cihaz almaya bak.
Mavi ışık yakma sebebi nedir peki?

Orijinal değilde replika birşey alsam tavsiye edermisiniz bu telefondan çok memnunum

Son düzenleme:
Mavi ışık yakma sebebi nedir peki?

Orijinal değilde replika birşey alsam tavsiye edermisiniz bu telefondan çok memnunum
Mavi ışık bildirim ışığıdır. Yanması normal.

Kesinlikle replika ürün tavsiye etmiyorum. Ayrıca s6 s7 gibi cihazlara yatırım yapmak mantıklı olmaz. Ölü cihazlar.

Mavi ışık bildirim ışığıdır. Yanması normal.

Kesinlikle replika ürün tavsiye etmiyorum. Ayrıca s6 s7 gibi cihazlara yatırım yapmak mantıklı olmaz. Ölü cihazlar.
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim samsung m34 5g alacağım önerirmisiniz?

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim Samsung M34 5G alacağım önerir misiniz?

Öneririm. Gayet kaliteli piyasa cihazıdır. Benzer model olarak Note 12 Pro gibi cihazlara da bakabilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı