Samsung Galaxy S6 vs iPhone 6 vs Sony Xperia Z3+ vs LG G4

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Henüz 3 aylık telefonum LG G4'ün kronik bir sorunundan dolayı iade hakkımı kullandım. Telefondan oldukça memnundum. Farklı modellere yönelmemin sebebi, farklı telefonlarda merakımı gidermek. Hangi telefonu önerirsiniz? Veya farklı bir alternatifiniz var mı ?

Teşekkürler.

Henüz 3 aylık telefonum LG G4'ün kronik bir sorunundan dolayı iade hakkımı kullandım. Telefondan oldukça memnundum. Farklı modellere yönelmemin sebebi, farklı telefonlarda merakımı gidermek. Hangi telefonu önerirsiniz? Veya farklı bir alternatifiniz var mı ?

Teşekkürler.
iPhone 6 alacak kadar paran varsa Z5 Premium öneririm.

Apple iPhone 6 (16 GB) - Samsung Galaxy S6 (32 GB) - LG G4 - Sony Xperia Z3+ Karşılaştırması - Epey
Kağıt üzerindeki özellik karşılaştırmasında LG G4 en başta geliyor fakat karşılaştığınız sorun yüzünden bir daha almak istemeyebilirsiniz. Z3+ sorunlu bir cihaz, iPhone 6 'nın da o parayı hak ettiğini düşünmüyorum. S6 ya da G4 almalısınız. S6 Exynos işlemcisiyle performansta fiyatına göre zirvede, G4 te kamera olarak harika. Fakat ben şahsen G4 tavsiye ederim.

iPhone 6 tanıdıktan alabiliyorum. Bu yüzden diğerleriyle aynı kefeye koydum. Z5 çok hoş bir cihaz. Premium modeli değilde direk Z5 almak isterim fakat 2. ele yönelmem gerekecek.

S6 Edge ile pişman olmayacağınızı söyleyebilirim. Bir süre S6 edge ve sonrasında S6 Edge Plus kullanan birisi olarak 6.0 güncellemesi ile müthiş bir cihaz gerçekten. Bu arada edge ile edge plus arasında sanki parmak izi okuyucu farkı var gibi geldi. S6 Edge de okuyordu ama biraz geç açılıyordu yani basıyordun kilit ekranı gelip açılıyordu. Edge Plus'da ise sanki hızlandı gibi direkt geliyor ekran saati göremeden.

S6 Edge ile pişman olmayacağınızı söyleyebilirim. Bir süre S6 edge ve sonrasında S6 Edge Plus kullanan birisi olarak 6.0 güncellemesi ile müthiş bir cihaz gerçekten. Bu arada edge ile edge plus arasında sanki parmak izi okuyucu farkı var gibi geldi. S6 Edge de okuyordu ama biraz geç açılıyordu yani basıyordun kilit ekranı gelip açılıyordu. Edge Plus'da ise sanki hızlandı gibi direkt geliyor ekran saati göremeden.
Telefonun tasarımı çok hoşuma gitti. Parmak izi okuyucusuna alışık olmadığımdan yavaşlığı sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı