Samsung Galaxy SL Android 2.3.6 Güncelleme Rehberi

ridata

Hectopat
Telefonumu yurtdışından yeni aldım. Şimdi kurdum, ilk açtım, rusça açıldı. Deneyip yorum yapacağım.

kurduktan 2 gün sonra imei silindi 4 gündür gitmediğim yer kalmadı çözüm yok telefon çalışmıyor kesinlikle kurmayın...
sonunda biryer buldum yaptılar ama 100 lira gitti....

Son düzenleyen: Moderatör:

cemasan

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba ve mutlu, sağlıklı, bol paralı seneler. Ben telefona Jelly Bean yüklemeyi denedim. Yükleme tamamlandı, ilk durumda her şey normal görünüyordu. Ama bazı şeyler çalışmıyor, market Server hatası veriyor, beni arayan olduğunda direkt meşgule veriyor vs. Bunların çözümünü bulamadım. Şimdi eski ROM'u nasıl yükleyebilirim ? Ya da bana daha stabil çalışan bir ROM önerebilir misiniz ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Cihazı download moduna alıp buradaki rehber ile eski ROM'u yükleyebilmeniz gerek...

HakanKURT

Hectopat
Benim telefonum da Celal Bey'in telefonu gibi oldu. "SetupConnection"dan ileri gitmedi. Bilgisayarımda kies kurulu. Ne yapmam lazım?

HakanKURT

Hectopat
Kod:
<ID:0/008> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> I9003XXKPQ_I9003XXKPQ_I9003SERKPQ_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/008> Odin v.3 engine (ID:8)..
<ID:0/008> File analysis..
<ID:0/008> SetupConnection..
SetupConnection.... 

Burda takılıp kalıyor. Bİlgisayarımda Kies kurulu. Nerde yanlış yapıyor olabilirim?

Emou

Megapat
Yer
Elazığ
Telefonunuz reset döngüsünde kaldı ise Ses açma + Home + Açma/Kapama tuş bileşenleri yardımı ile Recovery Mode'a girerek Wipe Data / Factory Reset yapmayı deneyebilirsiniz.

Yukarı