Çözüldü Samsung Galaxy Tab A7 tabletin RAM'i ne kadar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Siz uzay mekiği kullanıyorsunuz sanırım.
2 GB bile günlük işler için yeterli.

Alacağınız tablet güzel bir model. Dendiği gibi 3GB RAM var.

Yok hocam eski bir konu bu. Aldim çoktan. Guzel bir cihaz yazılımsal anlamda çok sorun yaşadım ama aldıktan 1 ay içerisinde yazilim güncellemesi geldi.

Güle güle kullanın, cihazın donanımının yeterli olduğunu söylemiştim yanılmamıșın.
TFT ekran var, memnun musunuz?
Ve ekran çözünürlüğü o chipset için biraz yüksek, ağır oyunlarda cihaz nasıl? (Tabi denediysen.)

Güle güle kullanın, cihazın donanımının yeterli olduğunu söylemiştim yanılmamıșın.
Ve ekran çözünürlüğü o chipset için biraz yüksek, ağır oyunlarda cihaz nasıl? (tabi denediysen.)

Bende var PUBG kasmadan dengeli mod oynatıyor oyun için alınır.

Ve ekran çözünürlüğü o chipset için biraz yüksek, ağır oyunlarda cihaz nasıl? (Tabi denediysen.)

Ekran güzel sorun yok.
Çözünürlük konusuna gelince. Sadece PUBG oynadım kisa süre, akıcı ayarlarda oynatıyor ama görüntü kalitesi pek tatmin edici olmuyor. Mesela ekran 8,5 gibi olsa cok guzel olur ama küçük olur o zaman.

Video izlerken mesela ders videolar gibi Videolar için sorun yok. 1080p 1080P50, 1080P60 guzel ama mesela motovlog tarzı bir şey izliyorum görüntü kalitesi kötü. Kamera GO Pro bile olsa gene kötü. Baska telefonlarda cok daha net.
Ama direkt 4K video yazip çıkanları izlediğim zaman güzel.

Hocam bugün bozuldu tablet. Saka gibi.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 5139998B-F54E-4382-B954-8A2318232C76.jpeg.jpg
    5139998B-F54E-4382-B954-8A2318232C76.jpeg.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 52

Geri
Yukarı