Samsung Galaxy Tab S6 Lite alınır mı?

Peki Samsung neden 2 yıl götürebiliyor en fazla? Nedir yani olay?

2 yıl güncelleme desteği sunuluyor Apple ise 5 yıl ayrıca Samsung kullandığı Exynos işlemcileri 2 yıl sonra ölüyor bu Huawei kirin işlemcileri için de geçerli.
2 Samsung telefon 1 Samsung tablet ve 1 Huawei telefon parçalamış biri olarak söylüyorum. Şu an Apple telefonunu ve tabletini kullanıyorum dünya varmış dedim. İstersen sabah saatlerinde iPad 8. nesil vs Samsung'tan S6 Lite karşılaştırması açarsan bana inanmıyorsan hocalarım belki kanıtlar. Ayrıca Apple iş ve öğrenci uygulamaları açısından çok daha zengin.

O cihaz 2014 de çıktı iki senelik değil yani.

2014 de çıkmış bir Samsung telefonu düşünemiyorum bile ama 2014 de çıkmış bir iPhone bile günümüzde götürüyor.

Hocam lütfen arkadaşı yanlış yönlendirmeyelim ileride pişman olur Samsung bu tableti iPad 8. nesil ile kıyaslamak akıl karı bile değil direk işlemci, ekran ve işletim sistemi ile eliyor.

Önerdiğiniz IPad'le S6 Lite arasında 1000 liralık fiyat farkı var ve arkadaş 3000 lira altında istemiş. Yapacağı işler için S6 Lite gayet yeterli. Apple belki 5 sene güncelleme alıyor ama 2-3 güncelleme sonrası güncellemeye devam ederseniz çöp oluyor. Samsung en azından cihazı kastıracak bir güncellemeyi yayınlamıyor. Her zaman tam performansta kullanıyorsunuz.

Önerdiğiniz IPad'le S6 Lite arasında 1000 liralık fiyat farkı var ve arkadaş 3000 lira altında istemiş. Yapacağı işler için S6 Lite gayet yeterli. Apple belki 5 sene güncelleme alıyor ama 2-3 güncelleme sonrası güncellemeye devam ederseniz çöp oluyor. Samsung en azından cihazı kastıracak bir güncellemeyi yayınlamıyor. Her zaman tam performansta kullanıyorsunuz.

Arkadaşımda iPhone 6S Plus var 2014 yılında çıktı ve son iOS güncellemesini aldı ama hiçbir sıkıntısı yok. Şu anda sizin uydurduğunuz bir şey iOS ile oneuı karıştırmayın isterseniz iOS kadar stabil hiçbir işletim sistemi yok. Ayrıca nasıl benim attığımda 1000 lira fiyat farkı var anlamadım matematiğinize hayran kaldım. Arkadaş 3000 TL demiş ben 3100 TL'lik atıyorum iPad 10.2'' (8.Nesil) Wi-Fi 32GB Uzay Grisi MYL92TU/A « aynetteknoloji.com
Stok beklerse buradan daha ucuza alabilir Apple MYL92TU/A iPad 10.2 inç Wi-Fi 32GB Uzay Grisi MYL92TU/A

Ben de sizin Türkçe'nize hayran kaldım. Mesajımda diyorum ki, "Önerdiğiniz IPad'le S6 Lite arasında 1000 liralık fiyat farkı var" S6 Lite 2300 lira. Önerdiğiniz ipad 3300 lira. Bunun neresini anlamadınız?

O cihaz 2014 de çıktı iki senelik değil yani.
2014 ama ben iki sene önce aldığım için.
Konu sahibi 3000 lira üstüne çıkabilse ona göre bütçe yazardı. O zaman bütçeyi arttırıp ben de 100bin liralık monster tavsiye edeyim. Sonsuza kadar güncelleme alır.
Yakında 100 bin liralık monster nasıldır diye bir konu açıcağım.

Geri
Yukarı