Samsung Galaxy Tab S6 Lite alınır mı?

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba. Aslında kendime elektrikli bisiklet alacaktım ancak tablet almaya yöneldim. iPad 128GB alırdım ancak bütçem yetmiyor. 32GB olan ise depolama alanı konusunda bana problem çıkartır gibime geliyor. Ben de 2300TL bütçe ile bir tablet arayışı içine girdim. Bir kaç sorum var:
1- Bu tablet f/p olarak iyi midir?
2- 2300TL bütçe ile alınacak daha iyi bir tablet var mıdır?
3- iPad 8. Nesil 32 GB almaya zorlamalı mıyım?
4- Beni kaç sene götürür?
Teşekkürler.

iPad 7. nesil 32 GB versiyonu var bende 2000 TL'den almıştım daha hafızayı dolduramadım oyunlar yüklü içinde Adobe falan kurulu genelde sunu için kullanıyordum okullar kapandı oyun için kullanıyorum kasma donma kapanma zaten yok şarjıda iyi memnun kalırsın illaki 8. nesile şartlama kendini. 7. nesil ile 8 nesil farkı yok bence. Samsung tablet kullanmadığımdan yorum yapamayacağım.

Hocam kullanım amacını söylerseniz, ona göre değerlendiririz.
Oyun hariç çoğu şey, yani film, dizi vs.
Arkadaşlar Huawei Matepad 10.4 ürünü nasıl? Yanında 500 TL' lik kulaklık hediye veriliyor Huawei Store'da.

arkadaşlar Huawei matepad 10.4 ürünü nasıl? Yanında 500 TL'lik kulaklık hediye veriliyor Huawei Store'da.

Samsung Galaxy Tab S2 veya S3 alabilirsiniz onlar da ihtiyacınızı karşılayacaktır.

arkadaşlar Huawei matepad 10.4 ürünü nasıl? Yanında 500 TL'lik kulaklık hediye veriliyor Huawei Store'da.

Google hizmetleri bulunmamaktadır Huawei ürünlerde.

Geri
Yukarı