Samsung Galaxy Tab S9 FE+ vs Apple iPad 10. nesil

Kafam rahat olsun diye iPad 9 ya da çıkabilirsem daha iyi seyir keyfi için 10 alıp üstüne de 500 liralık ucuz Stylus alırdım ama sizin ekosistem buna pek uymuyor.

TFT ekran ne kadar mı kötü? Bu kadar: Tab A9+ göz rahatlığı kalkanını açınca ekran yan sön yapıyor

Samsung S serisi alabilirsiniz fakat FE serilerine ekran yüzünden bulaşmamak gerek. Bütçeniz de FE hariç S serilerine yetmiyor tabii. O yüzden biraz sıkıntı oluyor.

Eğer "Ekran benim için hiç önemli değil, 2010 yılından kalma laptopların ekranı gibi ekrana bakmak beni üzmez." diyorsanız alabilirsiniz. S Pen evet rakiplerine kıyasla iyi bir kalem. GoodNotes Samsung'larda yüklü gelmiyor diye biliyorum kendi uygulaması varmış. Zaten GoodNotes ücretli artık.

GoodNotes 1 yıl ücretsiz kullanım veriyormuş. Peki Huawei'ler hakkında düşünceleriniz nedir?
Bir de Tab S9 256 GB 18399 TL+ 1500 TL hediye çeki veriyor. Fiyatı uygun gibi ama bu kadar bütçeye çıkmaya, zorlamaya gerek var mı bilemedim. Çok kararsız kaldım. En son tamamen tablet almaktan vazgeçeceğim o olacak.

GoodNotes 1 yıl ücretsiz kullanım veriyormuş. Peki Huawei'ler hakkında düşünceleriniz nedir?
Bir de Tab S9 256 GB 18399 TL+ 1500 TL hediye çeki veriyor. Fiyatı uygun gibi ama bu kadar bütçeye çıkmaya, zorlamaya gerek var mı bilemedim. Çok kararsız kaldım. En son tamamen tablet almaktan vazgeçeceğim o olacak.
Huawei alınabilir elbet fakat S9'a çıkacak bütçeniz varsa zaten S9 FE bakmayın.

O bütçeye çıkarım ama biraz zorlar beni. Değer mi o bütçeye çıkmaya, kendimi zorlamama. En az 4-5 sene stabil çalışır mı?
Arkadaşım bana iPad 8 satıp ikinci el S7 Plus aldı. Tıpçı. Diğer tıpçı arkadaşları da S8 ve S9 serilerini kullanıyorlarmış. Memnun olduklarını söylüyor. 4-5 senelik garantiyi ancak iPad için veririm, Samsung tarafına kefil olacak bir cihaz kullanımım olmadı.

Geri
Yukarı