Samsung Hızlı Şarj ile iPhone 6 şarj etmek sorun çıkartır mı?

Stallker

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Birkaç gün önce başlık açmıştım. SE mi yoksa 6S mi diye. Maalesef ikisi de olmadı. Sıfır SE bulamadım, 6S için de 2700 TL fiyat çekince bütçem yetmedi. Bu yüzden bugün 32GB iPhone 6 aldım. Evde Samsung'un hızlı şarj aleti var. Orijinal midir, değil midir bilmiyorum. Şimdi ben bu şarj aleti ile iPhone 6'yı şarj etsem sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amper değerlerini kontrol et önce. Çok fark varsa zarar verebilir bir süre sonra. Başka bir konuda arkadaşın bataryası baya bir saçmalamıştı farklı şarj aleti yüzünden. Özellikle şarj takılı iken ekran sokunmatiği saçmalıyor veya telefonun arkası çok ısınıyorsa bulaşma derim ben.

Amper değerlerini kontrol et önce. Çok fark varsa zarar verebilir bir süre sonra. Başka bir konuda arkadaşın bataryası baya bir saçmalamıştı farklı şarj aleti yüzünden. Özellikle şarj takılı iken ekran sokunmatiği saçmalıyor veya telefonun arkası çok ısınıyorsa bulaşma derim ben.
Cevabıb için teşekkür ederim. Sırf şarjı beklememek için telefona zarar vermeyi göze alamam. iPad şarj aleti ile hızlı şarj olabiliyormuş ama. 60-70 TL verip alayım bi tane. Hiç riske girmeden kullanırım. Cevabın için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı