Apple hızlı şarj aleti ile iPhone 7 şarj etmek sorun olur mu?

Aynen kanka 30V taktığın zaman hızlı şarj oluyor telefon hatta, Allah'ın işi bak sen mühendisler hızlı şarj eklemiş ama söylemeyi unutmuş. Birader telefonun şarj entegresinden geçen akım değeri sabittir. Altında veya eşitliğe sabit almana göre değişir hız. Yoksa orijinal hızlı şarj adaptörü ve kablosu kullanırsa hiçbir şey olmaz.

Ayrıca 5W değil 10W kadar desteği varken normal değil mi 20V'ın 5V'dan hızlı şart etmesi?
Hızlı şarj, pili daha hızlı doldurduğu için daha fazla ısınma yapacaktır bu kaçınılmaz. Bu da daha fazla yıpranmaya sebep olur. Uzun vadede daha fazla yıpranma olur. Bunu 3 farklı tür Apple adaptörü kullanmış biri olarak söylüyorum. iPad'in 10V şarj aletiyle düzenli olarak şarj edilen cihazın bataryası daha çok yıpranıyor.

Hızlı şarj, pili daha hızlı doldurduğu için daha fazla ısınma yapacaktır bu kaçınılmaz. Bu da daha fazla yıpranmaya sebep olur. Uzun vadede daha fazla yıpranma olur. Bunu 3 farklı tür Apple adaptörü kullanmış biri olarak söylüyorum. iPad'in 10V şarj aletiyle düzenli olarak şarj edilen cihazın bataryası daha çok yıpranıyor.
Hızlı şarj etmediği için ısınmaya da sebep olmaz. Çok bilgili birisin birader söylediğin 10 şeyin 9’u yanlış biri şüpheli.

Hızlı şarj etmediği için ısınmaya da sebep olmaz. Çok bilgili birisin birader söylediğin 10 şeyin 9’u yanlış biri şüpheli.
Tamam kardeş sensin. Boşver sana bir şey olmasın. Sen o 1960mAh'lık bataryayı sürekli hızlı şarjla doldur boşalt. Bilgili olduğumu da iddia etmiyorum ayrıca. Ben deneyimlerimi aktarıyorum. iPhone 7 cihazını 5 sene kullandım.

ben iphone 7 cihazımı 20w apple adaptör ile şarj ediyorum ama denildiği gibi max 10w destekliyor iphone 7. ölçümlerini yaptım herhangi bir sorunda görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı