Samsung J6+ çok kasıyor

MİNİPSİKOPOZ

Hectopat
Merhaba dostlar, ben geçen sene temmuz ayında J6+ aldım. Özelliklerine baktığımda uygun geldi, fiyatı da cazipti. Telefonu aldıktan yaklaşık 3-4 ay sonra aşırı kasma, donma sorunu ortaya çıktı, ısınmaya da başladı. Bu sorunun çözümü varsa nedir, ne yapabilirim?(Mobile Legends, PUBG gibi oyunları kasma-donmadan oynayamaz oldum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı telefon var bende. Oyun oynamadığım için pek bir sıkıntı olmuyor. Arada bir instagram donuyor ama sanırım eskidi.

Sıfırlayabilirsiniz. Factory Reset yapabilirsiniz. Tekrardan stok ROM yükleyebilirsiniz. Custom ROM'lara yönelebilirsiniz. İlk iki seçenek en kolayıdır. Sonrası için buraya bakabilirsiniz.

Sıfırlayabilirsiniz. Factory reset yapabilirsiniz. Tekrardan stok ROM yükleyebilirsiniz. Custom ROM'lara yönelebilirsiniz. İlk iki seçenek en kolayıdır. Sonrası için buraya bakabilirsiniz.

Bunu nasıl yapicagim hakkinda herhangi bir fikrim yok açıkcası, ilk ikisini denedim ancak herhangi bir duzelme olmadı Custom ROM kesin cozum olur mu, olursa nasıl yapıcagım?

Bunu nasıl yapicagim hakkinda herhangi bir fikrim yok açıkcası, ilk ikisini denedim ancak herhangi bir duzelme olmadı Custom ROM kesin cozum olur mu, olursa nasıl yapıcagım?
Orada anlatılmış ama yine de bahsedeyim. İlk önce cihazınıza ROOT atmanız gerek. Ardından da TWRP kurmanız gerek.
Ardından bu linke devam etmeiz gerek.
Burada yazan adımları eksiksiz bir şekilde yapmanız gerek. Açıkçası 8 seneden bu yana Samsung telefonlara ROM atılmasının bu kadar zor olacağını tahmin edemezdim. Çok zor bi' işlem. Ben de bir S3 kullanıcısıyım ve sayısızca ROM ve Custom Recovery kullandım. Ama bana da çok karışık geldi. Ya bilen birinden yardım alın ya da hiç bulaşmayın.

TWRP kur.

[ROM] [10] RadicalQuack OneUI 2.0 V1.0.1 [J610X] kur.

[Kernel] [Stock-Custom] [Pie-Q] [ARM-ARM64] [ZRAM] [KaliNetHunter] J6 + için ProjectMedusa Kernel i kur.

• 1.9 GHz'e Hız Aşırtılmış CPU
  • 200MHz'e Hız Aşırtılmış CPU
  • GPU, 650 MHz'e Hız Aşırtılmış
  • Şarj girişi 2.0A
  • ZRAM eklendi
  • ZRAM sıkıştırması LZ4 olarak değiştirildi
  • exFAT desteği eklendi
  • Tüm Samsung Güvenliği Devre Dışı Bırakıldı
  • Uyarlanabilir vali eklendi
  • Kali NetHunter Sürücüsü Eklendi
  • Entegre Viper4Android Sürücüsü
  • Devre Dışı CRC (% 30'a varan performans)

OLACAKLARDAN BEN SORUMLU DEĞİLİM. GARANTİ DEVRE DIŞI KALIR. KOLAY GELSİN...
NOT: EN SON GÜNCELLEME KURULU OLSUN. YEDEKLLERİNİZİ ALIN. ARM64 YAZANLAR OLAN İNMEYECEK. HEPSİNİ İNDİRMENİZE GEREK YOK. HER LİNKTEN 1 TANE İNDİRSENİZ YETER.
KAYNAK :
LİNK :

Son düzenleme:

Geri
Yukarı