Samsung LC27RG50FQMXUF 27" 240Hz 4 ms oyuncu monitörü alınır mı?

Bütçe
2k

Vendays

Decapat
Daha fazla  
Alınır mı? 4ms olması beni konu oluşturmaya itti Max 2000 TL'ye 240 Hz 1ms oyuncu monitörü arıyorum.

Şimdi daha detaylı inceledim VA panelmiş yani alınmaz.

Alınır mı? 4ms olması beni konu oluşturmaya itti Max 2000 TL'ye 240 Hz 1ms oyuncu monitörü arıyorum.

Şimdi daha detaylı inceledim VA panelmiş yani alınmaz.
Oyuncu dediğin zaman işin içine hz ve ms farkları çok önemli oluyor hele ki rekabetçi bir arenada iken çok farklı.

2k ya da en fazla alabileceğin 240 hz bu olur
buda markasının pek bilindik olduğunu sanmıyorum. Va panelin bir sorunu yok aslında neden alınmaz dediğini anlayamadım tabi oled amoled paneller gibi değil ama va panelinde gideri var.

Aşırı ghosting ve kötü bir model. Hatta Rampage daha iyidir bu konuda, 4ms olması da buradan geliyor. Çoğu modelde bu fark gayet hissedilir.

Aşırı ghosting ve kötü bir model. Hatta Rampage daha iyidir bu konuda, 4ms olması da buradan geliyor. Çoğu modelde bu fark gayet hissedilir.
Hocam bilginize güvendiğim icin samsung un s70a modeli ile ilgili pek yoruma ulaşamıyorum belki siz ulaşabilirsiniz alınır mi konusunda yorumunuzu duymak isterim

Bende bu monitör var. Ben indirimde 1.500 TL' ye aldım. 2K TL edecek bir monitör değil. Onun yerine IPS sağlam 144 Hz alınabilir. Ama şunu da söylemek gerek doğru renk ayarında bu monitör canavar gibi bir şey.

Geri
Yukarı