Samsung M12 ile devam etmeli mi yoksa Reeder S23 Pro mu almalı?

D4CHNLQ_06

Hectopat
Yer
Ankara Yenimahalle
Daha fazla  
Meslek
Bakımcı
Arkadaşlar merhaba. Üç yıl önce kırılan iPhone 7 cihazımı yaptırmak istemediğim için yerine aldığım Galaxy M12 cihazım artık yazılımsal olarak problemler çıkartmaya başladı. İşim gereği çokça fotoğraf ve evrak taşımaktayım. Galaxy cihazımda ek olarak depolama alanları vs bulunmakta ama artık yetmemeye başladı. Cihazım 128 GB versiyon depolama alanım arttıkça performansı çok düşmeye başladı. Birkaç gün önce anneme P13 bluemax aldık 128 GB olan versiyon ve çok uygun fiyata. Android GO versiyondan kaynaklı stabil bir sisteme sahip. Bende depolaması fazla ve RAM kapasitesi fazla olan bir cihaz arayışına çıktım. S23 modeli bana uygun geldi. Fiyat olsun pil kapasitesi M12 ile aynı depolaması 256 GB vs. almak istedim. Sizce bu cihazı alınır mı? Yoksa M12 de kalınır mı? Şimdiden teşekkür ederim iyi Sosyaller dilerim.

Arkadaşlar merhaba. Üç yıl önce kırılan iPhone 7 cihazımı yaptırmak istemediğim için yerine aldığım Galaxy M12 cihazım artık yazılımsal olarak problemler çıkartmaya başladı. İşim gereği çokça fotoğraf ve evrak taşımaktayım. Galaxy cihazımda ek olarak depolama alanları vs bulunmakta ama artık yetmemeye başladı. Cihazım 128 GB versiyon depolama alanım arttıkça performansı çok düşmeye başladı. Birkaç gün önce anneme P13 bluemax aldık 128 GB olan versiyon ve çok uygun fiyata. Android GO versiyondan kaynaklı stabil bir sisteme sahip. Bende depolaması fazla ve RAM kapasitesi fazla olan bir cihaz arayışına çıktım. S23 modeli bana uygun geldi. Fiyat olsun pil kapasitesi M12 ile aynı depolaması 256 GB vs. almak istedim. Sizce bu cihazı alınır mı? Yoksa M12 de kalınır mı? Şimdiden teşekkür ederim iyi Sosyaller dilerim.
Hayır,yükseltecekseniz M serisinin daha üst modellerine veya A serisine geçin.Reeder asla tavsiye etmem.

Redmi Note 12 Pro alabilirsin. Reeder çok kaliteli değil. Redmi Note 12 Pro 8 GB RAM var ve 256 GB ROM'a sahip. İşlemci konusunda da iki versiyonu var. Birisi 4G diğeri 5G. 5G versiyonu daha güçlü. Fiyat farkı yok diye biliyorum. 13.000 TL Vatan bilgisayarda. Diğer yerlerdeki fiyatını hiç bilmiyorum ama o kadar pahalı değil. Tek sorunu telefon belli bir şarj yüzdesinin altına indiği zaman kendi kendine kapanıyor. Onun dışında başka bir sorunla karşılaşmadım. Telefon şu anda serviste, 1 ay sonra çıkacak dediler.

Hayır, yükseltecekseniz m serisinin daha üst modellerine veya a serisine geçin. Reeder asla tavsiye etmem.

Samsung ile arasında fiyat farkı bayağı fazla bu sebepten dolayı özellikleri vs olsun Reeder bana daha cazip geldi 2-3 yıl idare etsin bu sebepten sormuştum yorumunuz için teşekkür ederim.

Bütçe tam olarak kaç TL?

Değil 2-3 sene,1 sene zor götürecektir o telefon sizi.
Samsung ile arasında fiyat farkı bayağı fazla bu sebepten dolayı özellikleri vs olsun Reeder bana daha cazip geldi 2-3 yıl idare etsin bu sebepten sormuştum yorumunuz için teşekkür ederim.

Redmi Note 12 Pro alabilirsin. Reeder çok kaliteli değil. Redmi Note 12 Pro 8 GB RAM var ve 256 GB ROM'a sahip. İşlemci konusunda da iki versiyonu var. Birisi 4G diğeri 5G. 5G versiyonu daha güçlü. Fiyat farkı yok diye biliyorum. 13.000 TL vatan bilgisayarda. Diğer yerlerdeki fiyatını hiç bilmiyorum ama o kadar pahalı değil. Tek sorunu telefon belli bir şarj yüzdesinin altına indiği zaman kendi kendine kapanıyor. Onun dışında başka bir sorunla karşılaşmadım. Telefon şu anda serviste, 1 ay sonra çıkacak dediler.

Hocam bütçem kısıtlı. Şöyle belirteyim bütçem maksimum 5.000 TL. Maaş zammından dişimden tırnağımdan arttırdığım para bu. Samsung M12 cihazını telefoncuya satmak istediğimde garanti süresinin dolmasından kaynaklı 3500'den fazla veren olmadı. Cihazımda hasar ve eskime yok satabilirsem en fazla bütçem 8.000 TL. Kısacası 10.000'e çıkabilmem biraz zor gibi.

Hocam bütçem kısıtlı. Şöyle belirteyim bütçem maksimum 5.000 TL. Maaş zammından dişimden tırnağımdan arttırdığım para bu. Samsung M12 cihazını telefoncuya satmak istediğimde garanti süresinin dolmasından kaynaklı 3500'den fazla veren olmadı. Cihazımda hasar ve eskime yok satabilirsem en fazla bütçem 8.000 TL. Kısacası 10.000'e çıkabilmem biraz zor gibi.
Anladım hocam.

Hocam RAM kapasitesi 4 GB bana 6 GB lazım en aşağı yazılımsal sebeplerden kaynaklı.
Note 10S alabilirsiniz hocam o zaman. Arkadaşımda da vardı telefon. İyi telefon. 128 GB hafızası var ama SD kart ile iyi yükselir.

Yeni konular

Geri
Yukarı