Samsung M34, klavyenin bazen iki kez basması

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bazı konularda diğer M34 kullanıcıları ile bunun M34'ün genel sorunu olduğunu çözdük. M34 ile hangi klavye uygulaması olursa olsun yazı yazılırken bazen klavye çift basarak yazmakta.

Örneğin: "Bu viideo harikka!"

Yinede, aynı sorunu yaşayanların bu konuda da belirtmesi iyi olur. İnternette sorunu anlamaya çalışan diğer M34 kullanıcıları da sorunu çözmeye çalışırken durumun cihaz hatası olduğunu öğrenmiş olur.

Ayarlar>ekranda bu ayarı kapalı ve açık şekilde deneyin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240111_194945_Settings.jpg
    Screenshot_20240111_194945_Settings.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 42
Aynı cihaz bende de var hocam ve sorun benim cihazımda da mevcut. Belki aylardır gelmeyen One UI 6 güncellemesini bizim cihaza da gönderdiklerinde sorun çözülür diye umuyorum.

@lyforeid Sizde de klavye ile alakalı sorun hala devam ediyor sanırım?

Yazılımla mı ilgili hocam peki?
Öyle umuyorum.

Son düzenleme:
Ben pek ümitlenmiyorum hocam yazılım konusunda. Bu kadar geciktiğine göre bayağı hatalar vardır ve yenileri eklendiği için bir türlü bitiremiyorlardır bence.

Aynı sorun bende de var arkadaşşlar. Teknik servisi aradım ve telefonu yedekleyip sıfırladıık. Çözüldü mü, bknz, hayır 😃😃

Ben pek ümitlenmiyorum hocam yazılım konusunda. Bu kadar geciktiğine göre bayağı hatalar vardır ve yenileri eklendiği için bir türlü bitiremiyorlardır bence.
Sadece M34'e has bir sorun gibi.

Belki aylardır gelmeyen One UI 6 güncellemesini bizim cihaza da gönderdiklerinde sorun çözülür diye umuyorum.
Güncellemeyi yaptım ve işe yaramadı. Görünüşe göre sorun donanımsal.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı