Samsung Note 4 Konum Hizmetleri Çalışmıyor

Finner

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. Note 4 modelli kısmen eski telefonumun konum servisi çalışmıyor. Bundan belki 2 ay önce çalışan konum hizmetim şu an çalışmıyor. Sizce nedendir, çözüm yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Note 4 modelli kısmen eski telefonumun konum servisi çalışmıyor. Bundan belki 2 ay önce çalışan konum hizmetim şu an çalışmıyor. Sizce nedendir, çözüm yolu var mıdır?
Kardeşim o telefonlar artık eskidi yeni telefonlar çıktıkça o geride kaldı ama bunu bı dene
Bunu dene:

Bir telefon görüşmesi yapacakmış gibi Telefonu aç ve numarayı çevir -
*#9090# (*#197328640# çalışmazsa)
Menü, Anahtar Girişi'ni seç, Q girin
Menü, Anahtar Girişi'ni seç, 0000 gir
sonraki menüyü bekle. (Biraz zaman alıyor.)
UMTS->ORTAK->NV REBUILD->NV REBUILD->SİSTEM->PROTOKOL->GPS->IMS
veya UMTS'niz yoksa:
UE AYARLARI & BİLGİ->AYAR->SİSTEM->NV REBUILD->TÜMÜ

Telefonu yeniden başlat

İlk (soğuk) düzeltme yaklaşık 20-30 saniye sürmeli

Kardeşim o telefonlar artık eskidi yeni telefonlar çıktıkça o geride kaldı ama bunu bı dene
Bunu dene:

Bir telefon görüşmesi yapacakmış gibi Telefonu aç ve numarayı çevir -
*#9090# (*#197328640# çalışmazsa)
Menü, Anahtar Girişi'ni seç, Q girin
Menü, Anahtar Girişi'ni seç, 0000 gir
sonraki menüyü bekle. (Biraz zaman alıyor.)
UMTS->ORTAK->NV REBUILD->NV REBUILD->SİSTEM->PROTOKOL->GPS->IMS
veya UMTS'niz yoksa:
UE AYARLARI & BİLGİ->AYAR->SİSTEM->NV REBUILD->TÜMÜ

Telefonu yeniden başlat

İlk (soğuk) düzeltme yaklaşık 20-30 saniye sürmeli
Çok teşekkür ediyorum az sonra deneyeceğim, bu yönteme tam olarak ne deniyor, bu yöntem sonrasında bir dezavantajı çıkar mı acaba?

Çok teşekkür ediyorum az sonra deneyeceğim, bu yönteme tam olarak ne deniyor, bu yöntem sonrasında bir dezavantajı çıkar mı acaba?

Bu sorunla ilgili birkaç müşterim geldi onlarda kullanıyorum bu yöntemi genelinde işe yarıyor. Hiç sorun görmedim ama telefon eski bir telefon senin telefonunda nasıl bir sonuç gösterir orası meçhul ama eğer durumun varsa bu telefonu satip güzel bir telefon almalısın, yoksa bu telefon çok bozulma yapar artik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunla ilgili birkaç müşterim geldi onlarda kullanıyorum bu yöntemi genelinde işe yarıyor. Hiç sorun görmedim ama telefon eski bir telefon senin telefonunda nasıl bir sonuç gösterir orası meçhul ama eğer durumun varsa bu telefonu satip güzel bir telefon almalısın, yoksa bu telefon çok bozulma yapar artik.
Pekala çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı