Samsung Note 4 SM-N910C, SM-N910 modelleri nerenin ?

SM N910C uluslararası versiyon. Bir ülkeye ait değil, birçok ülkede satılan Exynos işlemcili verisyon. N910 diye bir model görmedim. N910F var, o ise Qualcom işlemcili versiyon. LTE destekli ülkelerde satılan versiyon.

SM N910C uluslararası versiyon. Bir ülkeye ait değil, birçok ülkede satılan Exynos işlemcili verisyon. N910 diye bir model görmedim. N910F var, o ise Qualcom işlemcili versiyon. LTE destekli ülkelerde satılan versiyon.

SM-N900 - Exynos Version (International).
SM-N9005 - Snapdragon Version(International).
SM-N9002 - Snapdragon Double SIM(Chinese).
SM-N9005T - Snapdragon Version (T-Mobile)
SM-N9005P - Snapdragon Version (Sprint)
SM-N9005A - Snapdragon Version (AT&T)
SM-N9007 - Snapdragon Version (Optus)
SM-N900W8- Snapdragon Version (Canadian)

SM-N9000Q - Exynos Version(Turkish)
SM-N9000- Exynos Version(Supposedly International,but don't know the difference with n900)

SM-N900X -Snapdragon Version(Retail Live Demo Unit)

Still need h/w info of these:
SM-N9000Q_MEA
SM-N900K--(KT Telecom South Korea)
SM-N900L--(LGU+ South Korea)
SM-N900S---(SK Telecom South Korea)
SM-N900W8_LA
SM-N900_MEA
SM-N900_SEA
SM-N900_SWA
SM-N9008V Lte version (China Mobile)

Bunları biliyorum ama SM n910c sm n910 nerenin hiç bilmiyordum . Yaşadığım ülke Azərbaycan burda da bunlar var. Birde kötüsü türkçe dil yok.

Niye kötü olsun, gayet iyi. Alabilirsiniz. Android 5.0 güncellemesi çıkınca Türkiye romunu yüklersiniz telefon Türkçe olur.

Niye kötü olsun, gayet iyi. Alabilirsiniz. Android 5.0 güncellemesi çıkınca Türkiye romunu yüklersiniz telefon Türkçe olur.
Bana çok yardımcı oldun . Size çok teşekkür eederim. Son birşeyde sorayım. Kardeş türkce rom yüklemek qarantiden çıkarırmı? Romu yüklerken yüklediğimiz proqramlar gibimi yükleniyor?

ALLAH razı olsun kardeş bana çok yardımcı oldun. Telefonu aldığımda içindeki rom la sonradan yazacağım rom la yer değişikliğimi yapacağım? Birde indirip kuracağım rom nasıl üretiliyor güvenlimi? :bıyık:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Azerbaycanda yaşıyorum. Isteyim qualcom almaktı. Ama tüm telefon mağazalarına bakdım. Yasal olarak gelmiyor. Türkiye de buna dahil. Aslinda performans konusunda sıkıntısı yok. Hatta bu defaki exynos octa 5433 işlemcisi oldukca güçlü. Kendim de kullanıyorum. Yegane dezavantajı var ki, o da androidin yeni güncellemelerinin geç gelmesi. Hala lollipop 5.0 beklemekdeyim. 2 hafta içinde kesin gelicekmiş bakalım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı