Samsung Note 7 vs Samsung S7 Edge vs iPhone 6S Plus

Peki bu Note 7 için ekran koruyucusu tam olarak kaplamıyor. Bunun bir sıkıntısı olur mu ? Kalemin dokunmatiğini falan etkiler mi ? Birde kalemi hassas duruyor o yüzden korktum biraz.

Sorun olacağını sanmıyorum, yalnız orjinal ürünleri kullanmaya gayret edin yakın zamanda yanlış bir aksesuar kullanımı ile note 7 infilak etti.

iPhone 7 pek başarılı olacağını sanmıyorum eğer sızıntılar doğruysa. Aksesuardan kastım dönüştürücüler. Micro USB dönüştürücüsü kullanmış Type-C girişine patlamaya sebep olmuş şarjda.

Sizce bu LG V20 olsun, Sony'nin yeni telefonu falan olsun beklemeli miyim ? Note 7 de Gear VR veriyorlar ya onu kaçırmasam mı ?

Nasıl yani ? Dönüştürücü kullanarak şarj edince mi sıkıntı olmuş ?

Type C girişine Micro USB dönüştürücü kullanmış ne gereği varsa. Sony X Performans diyorsan büyük ihtimalle o da yüksek fiyattan çıkar güzel optimizasyona sahip oluyor Sony cihazlar uzun süre kullanim sağlar. Sd 650 işlemcili cihazı 2000 liraya sattığını düşünürsek sd 820 cihazi her neyse.

Şimdi kardeşim 3-4 haftaya İphone 7 veya başka sızıntılara göre 6SE tanıtılacak hatta 3 model tanıtması bekleniyor bence bir tanıtılsın onları da gör derim. Ama şu anda düşünüyorsan eğer Samsung lar 6S den çok daha gelişmiş modeller. Stabilite desen % 2 küsür oranla 6S önde ama uzun kullanımda bir şey fark ettirmez bu. Bataryalar desek Samsung lar açık ara önde şöyle bir örnek vereyim babam da S7 edge var ve baya bir şey açık ken bile bazen ertesi güne bile %30 şarj kalabiliyor . Hem Samsung ların su ve toz geçirme me sertifikaları var . Samsun lar arasında karşılaştırma yapacak olursak ise kalem kullanmıyor ve iris (göz tarama biyometrik kilit sistemi) kullanmayacaksan eğer git S7 edge al hem daha az para ödersin. Durum bundan ibaret kardeşim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı