Samsung Note 7 vs Samsung S7 Edge vs iPhone 6S Plus

Android bayağı gelişti, Samsung'un TouchWiz arayüzüde öyle. Note 7 diyorum ben, daha güçlü işlemci, su geçirmez kalem ve telefon, büyük ekran, retina tarayıcı e daha ne olsun

Ben gözlük kullanıyorum. Sanırım o yüzden iris tarayıcı kullanamam. :D Öyle bir şey görmüştüm internette.
Tarayıcı için 2 dk lığına gözlük çıkarırsınız diye düşünüyorum. :) Ayrıca parmak izi okuyucu da var zaten. Sorunuza gelecek olur isek batarya, su geçirmezlik daha iyi ekran gibi başlıca özelliklerden ötürü Note 7. Garanti veririm ki İp 6s Plus masaya konulduğunda nasıl dikkat çekiyorsa oda dikkat çeker. (y)

Telefona taksit de gelecekmiş. Kaldırmışlardı zamanında. Beklemek iyi olacak gibi :D Okulum açılmadan almaya bakacam. Note 7 nin 6gb RAM li versiyonuda varmış TR gelir mi bilmem ama beklemek hayırlı duruyor. Birde mesela iPhone 7 geldi diyelim bunun S serisinin gelmesi çok uzun sürer mi ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı