Samsung Note 8 vs iPhone 8 Plus

Aslında zor bir soru bu.
Kağıt üzerinde şu iyi bu iyi değil konu; sen hangisini istiyorsun hangi cihaz seni mutlu edecek.
Cihaz tecrübesi çok önemli.
Önemli olan diğer bir konu 5000 tl olan cihazı şuan H.B. 3299 tl.
Note 8'den mi bahsediyosun? hepsiburadada o fiyatda bulamadım.

8 kullanıyorum batarya konusunda hiç sıkıntı çekmedim A11 Bionic işlemcisi iyi iş çıkarmış. Yazılım desteği çok iyi 2 haftada bir güncelleme geliyor.

Kamera açısından 8 Plus'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Şunu söyleyeyim Android'den iOS'a geçiyorsanız zorlanabilirsiniz benim gibi ilk seferde çünkü o özgürlük iOS'ta yok maalesef. Note 8 de güzel bir cihazdır pişman etmez ikisi de.
7 plus'dan geçiş yapacağım. iosdada androiddede zorlanmam diye düşünüyorum.

S3'e laf edip durmuşsunuz ama ben halen kullanıyorum. Dört yıl oldu ama beni idare edip götürüyor halen. Zamanın fırtına gibi esen telefonu. Hatta arkadaş senden başka bu kadar kullanan görmedim bu telefonu diyo. Ben bittim diyene kadar benimle olur muhtemelen. [emoji1] Bence de artık donuyor ediyor deyip durmak mantıklı değil üst segment telefonları için. Note 3 bile halen güzel bir telefon. Tabi alınmaz artık. Paranız varsa üst segment alınır. Tabi ben o paraya Xiaomi Mi 6 alıp, bir de laptop alırım o paraya. [emoji2]

Note 8'den mi bahsediyosun? hepsiburadada o fiyatda bulamadım.

7 plus'dan geçiş yapacağım. iosdada androiddede zorlanmam diye düşünüyorum.

IMG_8230.JPG

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı