Samsung NP S3520-S02TR Ekran Kartı Değişimi

• Konuyu başlatan gKw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 5B

gKw

Hectopat
Daha fazla  
Hayırlı günler. Bilgisayarımın ekran kartını değiştirmek istiyorum acaba hangisi uyumlu olur bir bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Aşağıda bilgisayar modelini ve özelliklerini yazıyorum. Hayırlı forumlar.

Samsung NP S3520-S02TR
Ekran Kartı Bilgisi GeForce GT 520M
Toplam Kullanabilir Grafik Belleği : 2810MB
Ayrılmış Video Belleği : 1024MB
Paylaşılan Sistem Bellepi: 1786
İşlemci : Intel(R) Core(TM) İ5-2410M CPU @ 2.30GHz RAM: 4.00GB

Küçük bir sorum daha var önceden knight online oynarken kasma donma olmazdı şimdi yaşamaya başladım. Driverlarım güncel ekranda donmalar oluşuyor. Aygıt yöneticisinde donmadan önce intel ekran kartı driver vardı ama şimdi yok ondan kaynaklanıyor diye düşünüyorum bulabilir miyim driverını? Hayırlı forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdığın için öncellikle teşekkür ederim. Isı değerleri ve güncel olmayan sürücüler bunlar bana yardımcı olabilirmisin bu konu hakkında bide önceden 2 tane ekran kartı gözüküyordu şimdi 1tane var onu ne yapmam gerek acaba ıntel yazıyordu.

Dosya Ekleri

• Bilgisayar Güncel Olmayan programlar.png
    Bilgisayar Güncel Olmayan programlar.png
    6,2 KB · Görüntüleme: 149
  • Bilgisayar Isı Durumu.png
    Bilgisayar Isı Durumu.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 165
Programsız bulamıyorum driverları yoksa neden kullanayım hocam kırmayın lütfen yardımcı olun.

onu buldum ama güncelleyemiyorum yoksa bende istemem kullanmayı bana sadece su 2. ekran kartı hakkında bilgi vereblrmsnz peki

biri yokmu bana yardım edicek kafayı yicem şimdide mavi ekran geliyor oyun çalıştırırken of of
@Recep Baltaş @claus

Dediğiniz üzere format atıldı. + olarak bilgisayarın iç temizliği termal macununu temizlettim güncel driver ve bios güncelledim.Ekran kartı değişimi olmuyor diyorsunuz başka bi öneriniz varmı çünkü oynadığım oyunda kasma donma yaşıyorum.
Oyunun en münimum istediği
İşletim Sistemi: Windows 98 / Windows XP / Windows ME
İşlemci: Intel Celeron 300
Bellek: 128 MB
Gerekli boş disk alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 1 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı:16 MB veya üstü DirectX destekli 3D Ekran kartı
DirectX: Dx 8.1
Bu ise maxsimum isteği
İşletim Sistemi: Windows 98 / Windows XP / Windows ME
İşlemci: Intel Pentium 2 400
Bellek: 256 MB
Gerekli boş disk alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 1 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: 32 MB veya üstü DirectX destekli 3D Ekran kartı
DirectX: Dx 8.1

Benim bilgisayarımın özellikleri resimde ek'e koydum acaba yardımcı olabilirmisiniz.Cevabınızı bekliyorum. @claus
ssss.png
Bilgisayar özellikleri.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı