Samsung NP300E5Z-A03TR model notebook için SSD tavsiyesi

Eski bir laptop olduğu için m2 yuvası olmadığını farz ediyorum. Bütçe nedir ve kaç gb bakıyorsunuz?
Benim iş laptobumda kioxia 2.5inch 500 gb mevcut

Eski bir laptop olduğu için m2 yuvası olmadığını farz ediyorum. Bütçe nedir ve kaç gb bakıyorsunuz?
Benim iş laptobumda kioxia 2.5inch 500 gb mevcut
Kioxia kesinlikle alınmamalı. Bende 2 tane var ikisi de sıfıra yakın ama 5 para etmez.

Merhaba,
Samsung NP300E5Z-A03TR model notebook için SSD tavsiyelerinizi beklerim. Teşekkürler.
Teknoloji işi şans işidir. Attığım listedeki SSD'lerin çoğunda mutlaka hata çıkıyor. Ben defalarca Crucial BX500 serisi aldım aldırdım, kendim dahil hiç kimse sorun yaşamadı. Yeni nesil bulacağını varsayıyorum sorun yaşamazsın. Güzel disk.

Kioxia kesinlikle alınmamalı. Bende 2 tane var ikisi de sıfıra yakın ama 5 para etmez.
geçenlerde kingston almıştım hepsiburadadan taktım notebook'a, bios ekranına dahi giremedim sürekli reset attı kendi kendine, ssd bozuk olduğundan mıdır acaba ? ( ertesi gün iadeye göndermştim)

geçenlerde kingston almıştım hepsiburadadan taktım notebook'a, bios ekranına dahi giremedim sürekli reset attı kendi kendine, ssd bozuk olduğundan mıdır acaba ? ( ertesi gün iadeye göndermştim)
Evet Kingston A400 serisi ise arızalıdır. Zaten verdiğim listede de alınmaması gerektiği yazıyor. Zaten SSD bozuksa, BIOS'a girememe, SAMSUNG logosunda takılı kalma reset atma gibi durumlar yaşarsınız. Anakartta arızalı bir aygıt olduğu için.

@immortals paranız yetiyorsa, SAMSUNG EVO serisine basın gitsin. 870 EVO olabilir mesela.

Son düzenleme:
Evet Kingston A400 serisi ise arızalıdır. Zaten verdiğim listede de alınmaması gerektiği yazıyor. Zaten SSD bozuksa, BIOS'a girememe, SAMSUNG logosunda takılı kalma reset atma gibi durumlar yaşarsınız. Anakartta arızalı bir aygıt olduğu için.

@immortals paranız yetiyorsa, SAMSUNG EVO serisine basın gitsin. 870 EVO olabilir mesela.
CRUCİAL markasının yorumlarına bakacağım şimdi

Gerçekten mi.. 2-3 sene civarı oldu sorun çıkartmadığı için önermiştim. Piyasadaki diğer ürünlere nazaran uygun fiyatlı bulmuştum zamanında.

Gerçekten mi.. 2-3 sene civarı oldu sorun çıkartmadığı için önermiştim. Piyasadaki diğer ürünlere nazaran uygun fiyatlı bulmuştum zamanında.
Kanka doğrudur, yukarıda da yazdım zaten teknoloji işi biraz şans işi diye. İstersen kanıtlayabilirim sana bendeki Kioxia diskleri gösterip. Riske atmamak için kronik sorunlu disklerin alınmasına karşı geldim o kadar.

Ben Crucial BX500 kullanıyorum, çok kişiye tavsiye ettim aldırdım vs. kimsede sorun çıkmadı, ben dahil. Sonra burada gördüm kronik sorunlu olduğunu, forumda çıkmış şikayetler. Benim ve çevremin hiçbir şikayeti yok oysaki.

Yeni konular

Geri
Yukarı