Samsung Odyssey G4 alınır mı?

ayberkHDR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu monitörü almayı düşünüyorum ama uygun daha iyi tavsiyeniz varsa dinlemek isterim.

Arkadaşlar bu monitörü almayı düşünüyorum ama uygun daha iyi tavsiyeniz varsa dinlemek isterim.
Önermekten daha çok fiyat bandını yazarsanız,ona göre yardımcı olurlar. Ama burada bu monitörü öneren çok gördüm

Odyssey G3 var ghosting ile kan kardeş olduk alıştım artık. G4 de durum ne bilmem ama g serisi sıkıntılı diye biliyorum ghosting açısından.

G4 de aynı sıkıntı yok hocam G3'un VA panelinden kaynaklıydi o sorun.

Şu an G3 ile yazıyorum denemediğim yöntem kalmadı en aza indirdim ghostingi, çok az var artık. Samsung bir mühendis daha kazandırdı ülkeye.

Şu an G3 ile yazıyorum denemediğim yöntem kalmadı en aza indirdim ghostingi, çok az var artık. Samsung bir mühendis daha kazandırdı ülkeye.

Evet hocam G3 dediğiniz gibi kullanan herkesi aynı duruma soktu ondan dolayı da g serisine on yargı oluştu haliyle ama G4 de aynı sorun yok kullananlar öyle bir şikayette bulunmuyor en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı