Samsung Odyssey G7 alınır mı?

• Konuyu başlatan zizi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 203
  • Görüntüleme 24B
Online oyun değil de video oyunlarından bahsediyorsan 4K 144Hz modellerden ilgilenmeni tavsiye ederim.
Paylaştığınız ürünün özellikleri güzelmiş ancak hiç 28 inç görmedim herhangi bir sıkıntı yaratıyormu videolarda yanlarda siyahlık vesaire gibi ?

Paylaştığınız ürünün özellikleri güzelmiş ancak hiç 28 inç görmedim herhangi bir sıkıntı yaratıyor mu videolarda yanlarda siyahlık vesaire gibi?

28 olmasının sebebi kavisli panellerin 1000r ye dönüştürdüklerinde 27 olması, aynı panelin düz panel yapınca 28 olarak genişlemesinden dolayı olabilir. Zaten bunun gibi çok örnek var 24-25 inç ve 27-28 inçler inç farkı olmasına rağmen genelde hep aynı boyutlarda gibi hissediliyor pek bir farkları yok gibi.
Paylaştığınız ürünün özellikleri güzelmiş ancak hiç 28 inç görmedim herhangi bir sıkıntı yaratıyor mu videolarda yanlarda siyahlık vesaire gibi?

Video editörlerin kullandığı monitörlerden aradığı özelliklerden pek anlamam fakat görüntü güzelliği dediğimde aklıma genel şeyler 1,07 trilyon renk sayısı, 10 bit renk derinliği, 4K olması ve en az HDR olacaksa en az HDR 1200 sertifikası yoksa HDR açmanın pek de bir manası yok gibi.

Son düzenleme:
G5 olanıda neredeyse bunun yarı fiyatınaymış oda ghosting hariç kötü değil gibi aslında
G5'i şahsen hiç önermem, çok giriş seviyesi kalıyor.
Paylaştığınız ürünün özellikleri güzelmiş ancak hiç 28 inç görmedim herhangi bir sıkıntı yaratıyormu videolarda yanlarda siyahlık vesaire gibi ?
Yaratmaz hocam. Kenarlarda veya yanlardaki siyahlık sadece ama sadece en:boy oranı ile alakalıdır.

Geri
Yukarı