Samsung Odyssey G7 S28BG70 UHD vs Dell Dell G3223Q 32?

pegasusoa

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, uzun süredir forumda sizi takip ediyorum bugün aranıza katıldım bana görüşlerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şu an elimde 15.000 TL'lik bir bütçe var bu iki model arasında kaldım. Samsung g7 UHD ve Dell g3223Q.bu zamana kadar hep renklere ve görünüşe bir tık daha fazla önem verdiğimden IPS panel tercih ettim. 144 Hz 4K veya 2K bir monitör arıyorum. Samsung LU28R550U şu an kullanmakta olduğum ve kullanırken memnun kaldığım monitör, kardeşime verdiğim için yeni monitör arıyorum ve bir tık yükseltmek istiyorum.

Size sorularım; *dell panel üreticisi değil diye ön yargım var açıkçası daha LG panel mi kullanıyor bunu araştırdım bulamadım
*Samsung monitör'de renk skalası olarak 16 milyon gösteriyor ancak benim şu an kullandığım monitör 1.07 milyar bu çok fazla fark yaratır mı aradaki farka değer mi?
*Bir de LG'nin 32gp83p LG modelini görerek test etmiştim renkleri çok güzel gelmiştir bana ama stok sorunu olduğu için almadım.

Tavsiyeleriniz ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim. 🙏

Hocam baktığınız Dell'i alabiliyorsanız hiç düşünmeyin.
Bir monitörün verebileceği çoğu özelliği veriyor.
A kalite bir ürün.
Dell G3223Q Review kendini kanıtlamış. 4K potasında bence F/P ürün.
Hocam çok teşekkür ederim ben de en sonuda Dell'de karar kıldım malesef stok sorunu var sanırım itopya ve vatandan almayı düşünüyordum. Diğer sitelerden alışveriş yapmadığım için oralarda da kalmamış gözüküyor. Sabah bakacağım inşallah yenilenir stoklar.

Hocam çok teşekkür ederim ben de en sonuda Dell'de karar kıldım maalesef stok sorunu var sanırım İtopya ve vatandan almayı düşünüyordum. Diğer sitelerden alışveriş yapmadığım için oralarda da kalmamış gözüküyor. Sabah bakacağım inşallah yenilenir stoklar.

Dell'in distibitörlerinden biri de Gaming.gen şirketidir.
Dell G3223Q Monitör alabilirsiniz oradan.
Mağazaları da bulunuyor. İtopya gibi düşünün.

Öncelikle herkese merhaba, uzun süredir forumda sizi takip ediyorum bugün aranıza katıldım bana görüşlerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şu an elimde 15.000 TL'lik bir bütçe var bu iki model arasında kaldım. Samsung g7 UHD ve Dell g3223Q.bu zamana kadar hep renklere ve görünüşe bir tık daha fazla önem verdiğimden IPS panel tercih ettim. 144 Hz 4K veya 2K bir monitör arıyorum. Samsung LU28R550U şu an kullanmakta olduğum ve kullanırken memnun kaldığım monitör, kardeşime verdiğim için yeni monitör arıyorum ve bir tık yükseltmek istiyorum.

Size sorularım; *dell panel üreticisi değil diye ön yargım var açıkçası daha LG panel mi kullanıyor bunu araştırdım bulamadım.
*Samsung monitör'de renk skalası olarak 16 milyon gösteriyor ancak benim şu an kullandığım monitör 1.07 milyar bu çok fazla fark yaratır mı aradaki farka değer mi?
*Bir de LG'nin 32gp83p LG modelini görerek test etmiştim renkleri çok güzel gelmiştir bana ama stok sorunu olduğu için almadım.

Tavsiyeleriniz ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim. 🙏

Kesinlikle Dell.

Geri
Yukarı