Samsung S20 FE Snapdragon ekranda ghosting oluyor

Mi 10T'yi aldığımda S20 FE Snapdragon modeli yoktu. Bazen acaba biraz daha bekleyip alsa mıydım diye düşünüyordum ama bu konuyu görünce iyi ki almamışım dedim.
Bu arada umarım yazılımsaldır ve güncellemeyle çözülür.

Açıkçası pek umurumda olmadı kullanırken hiç rahatsız etmiyor basit bir şeyi kafada büyütmeye gerek yok beni tek rahatsız eden yanı pili çabuk tüketmesi sebebi de arkada sürekli bir şeyler karıştırıyor yazılım :D

Hocam bu pubg gibi oyunlar oynamak için alacak kişiler için basit bir şey değil yalnız. 3 parmak sonrasında sapıtıyor ekran. Bir de tek parmakta da 4 parmak kadar olmasa da hata verdiğini gördüm. Sorun etmeyenlere ne mutlu ama Samsung bunu bu şekilde sattığını söylese almazdık.

S20 FE SD modelinde de bir önceki işlemcili modelde olduğu gibi bazı sorunlar devam ediyor bende bir ara almayı düşünmüştüm fakat bir forumda sadece işlemci değişti bu yüzden ekran sorunları uzun kullanım da devam edebilir deniliyordu yani telefon aynı Note 8 ve S8 de olduğu gibi kronik sorunlu olarak kalmış oldu.

Şimdi denedim, bir sıkıntı yok benim telefonumda. En azından ben öyle gördüm. Snapdragon 6/128 S20 FE.
PUBG oynamadım bu konuda bir şey yazamayacağım.

Teknoloji biraz şans işi derler ya, öyle gerçekten. Sağlık olsun. Ben olsam iade etmezdim. PUBG oynayabilmek için telefonun diğer güzelliklerinden vazgeçmem. Ha, Ben PUBG oyuncusuyum, PUBG oynayacağım derseniz siz bilirsin tabii ki.
Aynı fiyatta SD 870'li IPS ekranlı bir Xiaomi vardı, oyun için onu öneriyorlardı. İsterseniz bir bakın.

Şimdi denedim, bir sıkıntı yok benim telefonumda. En azından ben öyle gördüm. Snapdragon 6/128 S20 FE.
PUBG oynamadım bu konuda bir şey yazamayacağım.

Teknoloji biraz şans işi derler ya, öyle gerçekten. Sağlık olsun. Ben olsam iade etmezdim. PUBG oynayabilmek için telefonun diğer güzelliklerinden vazgeçmem. Ha, ben PUBG oyuncusuyum, PUBG oynayacağım derseniz siz bilirsin tabii ki.
Aynı fiyatta SD 870'li IPS ekranlı bir Xiaomi vardı, oyun için onu öneriyorlardı. İsterseniz bir bakın.

Öneriler için teşekkürler hocam yalnız PUBG bir örnek, diğer çoklu parmak kullanımı gerektiren programlarda da sorun yaşatıyor. Daha da kötüsü, 4 parmak sorununun zamanla tek parmakta görülmesi ve hatta kendi kendine dokunmalar yapma noktasına gelmesi örnekleri de gördüm Şikayetvar'da ve açıkçası bunlarla uğraşmak da istemiyorum. Cihazı iade isteği ile servise gönderdim ama yokuş yapıyorlar, 1 haftadır cihaz onlarda. İade etmeyi düşünenler varsa epey mesai harcayacaklar onu da söylemiş olayım, ki ben 2 günlük cihazı iade etmeye çalışıyorum bir de. Tabii ki bunu sorun olarak görmeyen arkadaşlara da saygı duyuyorum. Benim amacım; cihazı alacak olan arkadaşlar varsa bu sorunun devam ettiğini göz önünde bulundurarak cihazı tercih etsinler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı