Samsung S21 vs S22

S22 alabilirsin, için rahat olsun işlemcisi yer yüzündeki en güçlü işlemcilerden birisi. Uzun yıllar kullanırırsın. 13 Pro Max'den düz model olan S22'ye geçince batarya olarak çok şey kaybediyorsun, bunu göz önünde bulundur. Mobil veride eğer yoğun kullanıyorsan günü çıkartamazsın. Wi-Fi'de ise eğer oyun oynuyorsan gün içerisinde 1 veya 2 defa şarj isteyebilir. Günlük işlerde her türlü çıkartırsın dediğim gibi. Ben S21 FE'yi 2 gün şarja takmadığımı hatırlıyorum.

Ya benim aldığım S21 FElerde bir problem vardı ya da siz hiç kullanmıyorsunuz gün içerisinde telefonu. 25 gün önce iki tane almıştım ne şarjı bir gün dayanıyor ne de ısınması geçiyordu. Bir telefon sosyal medya da gezerken ısınır mı? Forumlarda okumuştum da inanmamıştım. Sadece telefon konuşması ve sosyal medyayla sabah 8 de çıkan şarj 3-4 gibi bitiyordu. Durduğu yerde %100 iken boş halde 10 dakika da %97'ye düşüyordu. İkisini de sattım kurtuldum çok şükür.

Ya benim aldığım S21 FElerde bir problem vardı ya da siz hiç kullanmıyorsunuz gün içerisinde telefonu. 25 gün önce iki tane almıştım ne şarjı bir gün dayanıyor ne de ısınması geçiyordu. Bir telefon sosyal medya da gezerken ısınır mı? Forumlarda okumuştum da inanmamıştım. Sadece telefon konuşması ve sosyal medyayla sabah 8 de çıkan şarj 3-4 gibi bitiyordu. Durduğu yerde %100 iken boş halde 10 dakika da %97'ye düşüyordu. İkisini de sattım kurtuldum çok şükür.

Mobil veri + Bluetooth'da genellikle müzik dinlerim ya da YouTube Shorts, Instagram da takılırım. Telefondan maksimum yapacağım şey bunlar, eğer dediğiniz gibi boşta pil tüketseydi ben çoğu zaman 1 günü çıkartmazdım çünkü telefon genellikle boşta. YouTube üzerinde SIM kartı takılı bir şekilde yapılan günlük testler ve UKT'ler var. Dediklerinizin hepsi asılsız, bir kere bile performansı düşürecek kadar ısınmadı Exynos 2100 modeli. Dediklerinizde çelişki var, ilk cümlenizde ya hiç kullanmıyorsunuz demişsiniz, son cümlenizde ise boşta çok pil tüketiyor demişsiniz. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gün içerisinde yoğun kullanım var ise gün içerisinde 1 defa daha şarj istiyor zaten, 2.'yi yatmadan takarsın.

Asılsız değil kendi tecrübem üç buçuk açık ekranla şarj mı biter gerçekten ? Bluetooth açık saatim vardı mağazaya gittim durumu izah ettim Bluetooth konum kapatın denildi. Peki ben bu özellikleri kullanmayacaksam neden bu kadar paralar verdim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı