Samsung S22 tamir edilebilir mi?

Grapio

Hectopat
Daha fazla  
Selam,

Annemin Samsung S22 telefonu param parça oldu ekran kırılmadı ama kasa, arka kapak tamamen kırık ve telefon yamuk.
4 ay önce alındı direk Samsung'a verip mi tamir ettirmek mantıklı olur yoksa düz telefon tamircileri de işimi görür mü?
Kasko bulunmuyor Vatan Computer'den alınma.

Selam,

Annemin Samsung S22 telefonu param parça oldu ekran kırılmadı ama kasa, arka kapak tamamen kırık ve telefon yamuk.
4 ay önce alındı direk Samsung'a verip mi tamir ettirmek mantıklı olur yoksa düz telefon tamircileri de işimi görür mü?
Kasko bulunmuyor Vatan Computer'den alınma.ar
arka kapağı sök içindeki her şeyi çıkar kasayı düzeltip kontrol et her şeyi geri yerleştir arka kapağı da yapistirsin

Selam,

Kasko bulunmuyor Vatan Computer'den alınma.
Bence yetkili bir servise gidin konuşun. Gerekirse fiyat alın.

@Grapio Hocam direk Samsung'a gönderin Anakartı ve bileşenleri sağlam olup, onarılabilecek durumda ise telefon, size fiyatının söylerler ona göre yaptırırsınız. Telefon tamircisi elinde çıkma parça varsa onu takar ama oda çok düşük ihtimal. Onun dışında yan sanayi ürünleri alıp alıp takıyorlar. Ben telefonumun ekranı kırılmıştı, ucuz olsun diye tamirciye verdim. Her taktığı ekran bir öncekinden kötü çıktı. Kimisin de dokunmatik sorunlu oldu, kimisinde renkleri kötü gösteriyordu falan. Paramı da iade etmediler. Garantisi biziz diye diye 2 haftada 5 kere ekran değişti telefon. Gidip gelmekten bıkmıştım artık. En garanti ve güvenilir kendi servisi başka yere hiç bulaşmayın.

Arka cam yetkisiz değişimi, ön cam yetkisiz değişimden daha tehlikeli. Telefonları kullanılamaz hale bile getirebiliyor uyguladıkları işlemler.

Bu yüzden iPhone öncülüğünde firmalar Titanyum kasalara geçiyorlar ya zaten, tamir edilebilirlik artsın diye.

Geri
Yukarı