Samsung S22 üzer mi?

@SabriKeser cok kişi yazmış ama ben de söyleyeyim. Kameraya önem veriyorsanız S22 alın. Bataryada powebank taşımakta sıkıntı olmadığını söylediniz, ki zaten bazı ayarlamalar yaptığınızda pili iyi gidiyor S22'nin. S23 FE A54 ile tasarımda %99 aynı, kameraları daha büyük sadece. S23 FE kaba bir cihaz, çerçeveleri özellikle. S22 çok zarif ve premium hissettiren bir telefon.
Kameraya kısmen daha fazla önem veriyorum. Ayrıca 120hz'de kullanmayacağım çok fazla.

S22 alınabilir cihaz kategorisinde yer almıyor, üzülürsünüz ve kesinlikle alınmamalı.

S23fe almanız çok daha mantıklı olacaktır, yada a34.

Honor 90
Mi12
S23fe
A34
S23
İp13(37 binin altında ise)

Yeni gelecek bir alternatif var ama fiyatı muhtemelen pahalı olur, s23 plusa denk bir cihaz = oneplus 12r

Taksitsiz alamıyor ve zorlanıyorsanız, s23 e çıkamıyorsanız bence a34 veya honor90 alın,kendinizi sıkıntıya sokmayın.

Son düzenleme:
Neden peki?

Powerbank çok ağır bir şey değil. 120hz'de 5 saati gören var. Pil tasarrufu ile falan zaten tüm günü çıkaracağımı düşünüyorum. Fakat s23fe al diyenler neden diyor onu anlamadım. Çok araftayım. Teknosa çalışanı da S23fe yeni bir cihaz dedi onu tavsiye ederim dedi ama kararsızım hala.
Tam olarak 5 saat görüyorum 120 hz sadece sosyal medya arada 101 okey veya subway surf oynayarak ayrıca ısınma sorunu hiç yaşamadım hiç rahatsız etmedi.

Geri
Yukarı