Samsung S22 üzer mi?

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
3-4 yıl kullanacağım için 20k civarında verdiğim bir şeyin beni üzmesini istemem.

S22 ve S23FE arasında kaldım. Birisinin ekranı ve bataryası büyük, diğerinin işlemcisi ve kamerası daha iyi.
Kullandığım telefon Redmi 9t. 6000 mAh bataryası ve 6.53 inç ekranı var. Bunlara alıştım yaklaşık 3 senedir bu telefonu kullanıyorum.

S22 almayı düşünüyorum fakat birkaç sorum olacak;

1-) Batarya konusunda tam günü çıkarabilir miyim? Oyun olarak sadece efutboll oynuyorum arada.

2-Isınma sorunu ciddi bir problem yaratır mı uzun süre kullanımda? Her yeni telefonda eskiyi babam kullanıyor babama kötü cihaz vermek istemem.

3-Güncelleme desteği bittiğinde kullanılır mı?

4-Şubatta S24 çıkacak ve S22 artık 2 dönem geride kalmış bir cihaz. Alınmaya değer mi?

S22 alırsam beni üzer mi? S23FE'ye yönelmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoğun kullanım yoksa sorun çıkarmaz.

Baktığım konularda da öyle gözüküyor. Fakat S23 FE'de daha yeni ve güncelleme desteği daha uzun sürecek. S22 ne kadar sürecek bilmiyorum.
S22; Android 15 ve 16'yı da alacak. +1 yıl güvenlik güncellemesi alacak.

O kadar para vermişken biraz daha verip S23 alın. Çok mükemmel bir şey s23.. Pili de çok iyi gidiyor.
S23'e param yetmiyor. Taksit ile alacağımız için o çok pahalıya kaçıyor. Yoksa bende çok isterim..

Bataryası 1 saatte Full şarj oluyor 25W'ta ekran süresi 5-6 arası gördüm karar sizin.
Gün içerisinde powerbank kullanıyor musunuz? Alırsam ne kadarlık almam gerekir?

Geri
Yukarı