Samsung S23 FE cihazın unutulan ekran kilidi açılabilir mi?

Alperen_16_16

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba konuya hızlı gireceğim nasıl oldu bilmiyorum ama bir şekilde ekran kilidimi unuttum. Ekran kilidim desendi öyle kaldım ne yapacağımı bilmiyorum. Yardım eder misiniz?

Aynı sorunu Samsung cihazda yaşadım birkaç hafta önce.
Araştırdığıma göre Samsung Accounts cihaza bağlı ise açılabilme ihtimali var ama bende olmadığı için detaya inmedim.
Teknik servis sıfırlama işlemi gerektiğini söyledi ,sıfırdan yazılım attım başka çözüm yok.

Aynı sorunu Samsung cihazda yaşadım birkaç hafta önce.
Araştırdığıma göre Samsung accounts cihaza bağlı ise açılabilme ihtimali var ama bende olmadığı için detaya inmedim.
Teknik servis sıfırlama işlemi gerektiğini söyledi, sıfırdan yazılım attım başka çözüm yok.

Hocam sıfırlayamıyorum telefonu tamamen kapatmak için şifremi istiyor Samsung accountstan da olmuyor o eskidendi nasıl sıfırdan yazılım attınız her şeyim yedekli zaten.

Hocam sıfırlayamıyorum telefonu tamamen kapatmak için şifremi istiyor Samsung accountstan da olmuyor o eskidendi nasıl sıfırdan yazılım attınız her şeyim yedekli zaten.
Servise gönderilmem istendi. Ankara'da yer söylediler . Bana çok uzak. İlçemdeki telefoncuya vermek zorunda kaldım hemen halletti.

Geri
Yukarı