Samsung S23 Ultra vs iPhone 14 Pro Max

S23 Ultra fotoğraf özelinde iPhone 14 Pro Max'ten çok daha iyi. Özellikle karanlık ve aydınlık ortamlardan bahsetmişsiniz. Samsung genel olarak ortam aydınlatma ve HDR konusunda Apple'dan katbekat başarılı sonuçlar veriyor. Aynı kare içindeki parlak ve koyu alanları birbirinden çok daha iyi ayırmakta ve bölgesel pozlama ve ışık ayarlarını daha iyi yapmakta. Video için başa baş olduklarını söyleyebilirim.
ıos a para verenleride anlamıyorum ha düşük bütçede verilebilir ama ip 14 13 verilmez bence

İkisi de değil. Kamera için en iyisi Huawei P60 Pro. Kendim blind test yaptım. Huawei en iyisi kamerada. Ama telefon olarak tavsiye etmem. Kamera için tavsiye ediyorum.

Huawei para vermezdim S23 Ultra hem daha tatmin edici özellik bakımından da daha iyi.

Arkadaşlar çok kararsızım size S23 Ultra mı iPhone 14 Pro Max mı almalıyım?
Doğa fotoğrafçılığı ve video çekimleri için kullanacağım. Karanlık ve aydınlık ortamları iyi çekmesi önemli. Ayrıyeten bayağı iş için de kullanacağım. Notlar uygulamalar vs. sizce hangisi daha iyidir?
Ekosistem dışında şuanda apple alınmaz. Gereksiz pahalı.

Cevap veren herkese teşekkürler sanırım tercihim S23 Ultra Huawei konusuna gelirsek sadece çekim yapmayacağım arada iş içinde kullanacağım ama yine de bütün önerileriniz için teşekkürler <3
En iyisini yaptınız. Hayırlı olsun. Diyeceğim tek şey selfie öncelikteyse Apple öneriyorum. Onun dışında S23 Ultra daha iyi.

Geri
Yukarı