Samsung S23 Ultra vs iPhone 14 Pro Max

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Yurt dışı iPhone 14 Pro Max kullanıyorum cihaz bir aylık ve 8 ay daha kullanıma açık 8 ay bittiğinde 30 bin TL gibi bir ücrete pasaport kaydı yaptırmam gerekli ve kayıttan sonra 3 yıl satamıyorum. Bu cihazı elden çıkartıp server kayıtlı bir S23 Ultra ya da TR cihazı S23 Plus mantıklı mı? 8 ay sonra 30 bin TL pasaport kaydı yaptırmaya değer mi? Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

S23 Ultra çok daha iyi bir telefon. Server kayıtlı ne demek bilmiyorum o yüzden alın diyemeyeceğim. TR S23+ almak daha mantıklı bu durumda.

S24'leri bekleyin S24 Ultra'ya geçin en azından derim, S23 Ultra "çok daha iyi" bir cihaz diyemeyeceğim hatta daha iyi bir cihaz olmadığı hakkında da konuşabilirim ancak türkiye şartlarında 14 Pro Max'ten finansal olarak daha mantıklı bir cihaz. Yurt dışı cihazınızı S24 serisi çıktıktan sonra satarsanız sizin için daha iyi olacaktır (14 Pro Max daha az değer kaybeder 24'lerin çıkması yakın, 23'leri daha uyguna alırsınız yine S23 Ultra alacağım derseniz bile).

Server kayıtlı 23 Ultra kullanıyorum, 30'a aldım. Sen de aynı fiyata bulabilirsin. 13 Pro da kullanmışlığım var, S23 Ultra beni çok daha memnun ediyor. İstersen S24 ultrayı bekleyebilirsin. Server kayıtlı alacağın için fiyatlar benzer olur diye düşünüyorum. S23 ultrayı direkt çeksen pişman olur musun peki? Kesinlikle hayır.

Yurt dışı iPhone 14 Pro Max kullanıyorum cihaz bir aylık ve 8 ay daha kullanıma açık 8 ay bittiğinde 30 bin TL gibi bir ücrete pasaport kaydı yaptırmam gerekli ve kayıttan sonra 3 yıl satamıyorum. Bu cihazı elden çıkartıp server kayıtlı bir S23 Ultra ya da TR cihazı S23 Plus mantıklı mı? 8 ay sonra 30 bin TL pasaport kaydı yaptırmaya değer mi? Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

S24 serisi bu ay tanıtılıyor ve Şubat ayı başları gibi satışa çıkar. Beklemenizin daha doğru olacağı kanaatindeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı