Samsung S9 FE tablet not alma deneyimi nasıldır?

Brandony

Zeptopat
Daha fazla  
Tableti almayı düşünüyorum, tek yapmak istediğim kaydedilmiş canlı derslerde slayttaki sorunun üzerine soruyla ilgili not alıp, hoca bir sonraki slayta geçtiğinde aldığım notu ekran görüntüsü gibi kaydetmek. S9 FE de bunu yapmam mümkün mü acaba?

Mükemmel kardeşim mağazalara gidersen açık cihazlardan daha iyi deneyimleyebilirsin not alma biraz kişisel kullanıma giriyor. Onun dışında ekran renkler ve performans ısınma pil olarak çok güzel bir cihaz

Mükemmel kardeşim mağazalara gidersen açık cihazlardan daha iyi deneyimleyebilirsin not alma biraz kişisel kullanıma giriyor. Onun dışında ekran renkler ve performans ısınma pil olarak çok güzel bir cihaz
Bu dediğim işlemi yapabiliyorum demek değil mi? Öyleyse yarın almaya gideceğim.

Bende bu arkadaşın söylediğine katılıyorum. Paperlike alırsan eğer yanına kağıt hisli çok daha iyi olur.
Hocam bugün aldım, cidden hissiyatı ve deneyimi çok güzel. Tek sorun ekran için bir dandik bir jelatin dahi koymamislardi. Paperlike bir yana, kırılmaz cam ve kılıf bulmak bile kolay değil.

Hocam bugün aldım, cidden hissiyatı ve deneyimi çok güzel. Tek sorun ekran için bir dandik bir jelatin dahi koymamislardi. Paperlike bir yana, kırılmaz cam ve kılıf bulmak bile kolay değil.
Güle güle kullan kardeşim. Dediğim gibi aksesuar konusunda sadece jelatin bulmakta zorluk yaşarsın en fazla onun dışında gayet iyi cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı