Samsung Tab S7 FE vs Huawei MatePad 11

Roxy1F

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar kardeşim için tablet arıyorum, kalemli olması önemli, şu an 7.sınıfa gidiyor, ileriki zaman da liseye falan giderken not tutarken sıkıntı çekmesini istemiyorum.
Sadece ders notu tutma, YouTube'da çalışma yapma olacak, oyun oynanmayacak, uzun süre götürsün istiyorum, 2 tablet arasında kaldım. Samsung S7 FE ve Huawei MatePad 11, Huawei'de Google servisleri kullanılmıyor.
Ama tableti kardeşim kullanacak, sadece not tutmak ve YouTube'da takılmak, kafama takılan soru YouTube'da hiç kesintisiz takılabilir mi? Bir Samsung gibi kullanabilir mi? Samsung S7 FE'de de kafama takılan soru RAM ve ekranı kötü diyorlardı, bu konuda bir açıklık getirir misiniz? 7. sınıf öğrencisi ona göre bir değerlendirme yaparsanız mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
S9 FE neden düşünmüyorsunuz? Arada altı üstü 1000 TL fark var fakat S7 FE RAM'i yetersiz.

Onu da düşündüm de yazmadım S9 FE nasıl bir tablet, KB mesajınızı cevaplayamadım kısıtlama yemiştim de.

MatePad'de Android yok. Eğer bütçe azsa Samsung'un a serilerine de bakabilirsiniz.

Kalemli olmasını istiyorum S9 FE ve MatePad arasında kaldım.

Onu da düşündüm de yazmadım S9 FE nasıl bir tablet, KB mesajınızı cevaplayamadım kısıtlama yemiştim de.

S9 FE, S7 FE'den daha iyi haliyle. Üstüne de sadece 1000 TL fark ile bulunabiliyor. YouTube rahatlığı için önermiştim.

S9 FE, S7 FE'den daha iyi haliyle. Üstüne de sadece 1000 TL fark ile bulunabiliyor. YouTube rahatlığı için önermiştim.

Ya S9 FE alacağım ya MatePad Huawei ekranı falan S9'dan daha iyiymiş, işte bir Google sıkınıtısı olmasa çok iyi olur da, gboxdan inidiriliyor ama birkaç aya sıkıntı çıkarırsa güvenemiyorum.

S9 FE iyidir fakat Exynos işlemci biraz tereddüt oluşturuyor. Matepad ise Snapdragon kullanıyor, o açıdan iyi. Ben olsam MatePad alırdım.

S9 FE iyidir fakat Exynos işlemci biraz tereddüt oluşturuyor. MatePad ise Snapdragon kullanıyor, o açıdan iyi. Ben olsam MatePad alırdım.

Ya kız kardeşim kullanacağından pek sıkıntı olmaz sadece YouTube'dan ders çalışıp PDF'den soru çözmek olacak işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı