Samsung Tab S7 FE vs iPad 10. nesil

Samicenk

Hectopat
14.000 TL bütçem var ders çalışmak için alacağım. Samsung alırsam kalemde geliyor fakat iPad alırsam Apple pen alamıyorum. Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalemli bir model istiyorsanız S7 FE sizin için daha iyi olacaktır hem klavye de alabilirsiniz 14.000 TL'lik bütçeniz varsa.

Not: Eğer Apple telefonunuz varsa iPad almanız daha mantıklı olur.

14.000 TL bütçem var ders çalışmak için alacağım. Samsung alırsam kalemde geliyor fakat iPad alırsam Apple pen alamıyorum. Hangisini önerirsiniz?

S7 FE ne ara 9K fiyatı gördü hocam oha, daha 1 ay olmadan önce 7K gibi bir fiyata aldım Amazon'dan. Ben 8 yaşındaki kardeşim için aldım çizim yapabilsin diye. Bir sorun görünmüyor cihaz gayet stabil ve performanslı. Gündelik kullanımlarda zaten her türlü götürüyor. Ben de iPad almayı düşünüyordum hatta çizim için IPad'leri çok tavsiye ettiler ama kalemden dolayı S7 FE aldım. Tavsiye ederim.

S7 FE ne ara 9K fiyatı gördü hocam oha, daha 1 ay olmadan önce 7K gibi bir fiyata aldım Amazon'dan. Ben 8 yaşındaki kardeşim için aldım çizim yapabilsin diye. Bir sorun görünmüyor cihaz gayet stabil ve performanslı. Gündelik kullanımlarda zaten her türlü götürüyor. Ben de iPad almayı düşünüyordum hatta çizim için IPad'leri çok tavsiye ettiler ama kalemden dolayı S7 FE aldım. Tavsiye ederim.

9 k gene iyi fiyat hocam bazı yerlerde 11 k.

Ben şahsen TFT ekranlı 4gb ramli S7 FE'ye para vermem. Bütçen 20bin olsaydı hazır lansman fiyatı varken Samsung Tab S9 12/ram 256 gb alırdın, yanında kalemide hediye. Bunları almam diyorsan Ipad air 5. nesil 2. el de olabilir.

Geri
Yukarı