Samsung Tab S9 FE+ vs iPad Air

Tab S7 FE WİFİ kullanıyorum, emin olun çok tatmin edici S9 FE+ ı düşünemiyorum bile, Tab S7 FE kullandıktan sonra hayatta Apple'a o kadar para vermem... kendi görüşüm.

S7 FE ekranı kötü. Bence Air 5'i canlı görseniz fikriniz değişir. Air 5'i canlı canlı kullanıp ne kadar yağ gibi aktığını görünce iPad 8'e ekmek veresim gelmedi. 😁

S7 FE ekranı kötü. Bence Air 5'i canlı görseniz fikriniz değişir. Air 5'i canlı canlı kullanıp ne kadar yağ gibi aktığını görünce iPad 8'e ekmek veresim gelmedi. 😁
Doğrudur hocam, zamanında bir çok Apple ürünü kullandım, akıcılığını ve özellik bakımından zengin olduğunu ben de düşünüyorum, ama fiyat/performans oranı, şarj süresi ve servis parça ucuzluğu sebebiyle benim tercihim bu olmuştu. Profil fotoğrafımda ki logodan tutun bir çok tasarımı da S7 FE ile yaptım, beni tatmin etti, ne için kullanılacağı da önemli tabii, hiç oyun oynayayım veya render alayım gibisinden işlere girmedim, basit ve orta derece kullanım için bence yeterli, Tasarımı iş olarak yapsam tabii ki de son segment bir tablet almayı yeğlerim, ama ben S9 FE+'ın arkadaşı üzeceğini düşünmüyorum, tabii ki ben S7 FE kullandım, inceleme videolarını izlediğim kadarıyla konuşuyorum, DEX özelliği ile bilgisayar formatına dönüşmesi, Ekran panel kalitesi ve yenileme hızı, kalem hissiyatı gayet yeterli bir ürün bence.

Geri
Yukarı